Rytuał Kerastase Chromatique

Rytuał dopasowany do koloru Twoich włosów

Rytuał Perfekcyjny Kolor

Wielowymiarowa ochrona włosów koloryzowanych na trzech poziomach personalizacji: uwrażliwienie włókna, grubość włosów i kolor dzięki Tuszom Chromatique.

Bez względu na to czy celem jest pokrycie siwych włosów, aby wyglądać młodziej, czy wypróbowanie zimnego, jasnego blondu, aby wyglądać efektownie, kobiety o koloryzowanych włosach za każdym razem dokonują intymnego wyboru, który stanowi prawdziwe odzwierciedlenie ich osobowości. Wyrażając siebie, pragną najlepszej pielęgnacji i ochrony dla swoich włosów oraz zachowania ich żywego koloru. Stosowana przez kobiety o koloryzowanych włosach na całym świecie, gama Reflection przesuwa granice swojego profesjonalnego działania, aby spełniać nowe oczekiwania. I tak, po raz pierwszy, kultowa gama odkrywa się na nowo z wyjątkową pielęgnacją oferującą przedłużoną trwałość koloru, spersonalizowaną w zależności od odcienia.

Rytuał Reflection

Kérastase przesuwa granice w pielęgnacji włosów koloryzowanych poprzez udoskonalenie formuły gamy Reflection, wznosząc ją na nowy poziom personalizacji, dzięki pionierskiej innowacji w dziedzinie korekcji koloru: Tusz Chromatique to pionierska metoda korygująca i neutralizująca kolor farbowanych włosów.

Kąpiel Chromatique
Reflection

Kąpiel Chromatique pielęgnuje i chroni koloryzowane lub rozjaśniane włosy. Zapewnia trwałą ochronę koloru i upiększa teksturę włosów.

Mleczko Chromatique
Reflection

Mleczko Chromatique to wielozadaniowa odżywka chroniąca koloryzowane lub rozjaśniane włosy. Dodaje włosom blasku oraz niebywałej lekkości.

Profesjonalny program pielęgnacyjny do stosowania w domu, w kilku prostych krokach. Nowy rytuał pielęgnacyjny do włosów koloryzowanych w pełni personalizuje ochronną moc Reflection.
Kolekcja Reflection dba o perfekcyjny kolor Twoich włosów pomiędzy wizytami w salonie. Zmieszaj Tusz Chromatique z Maską Chromatique, aby stworzyć unikalną mieszankę, zdolną odpowiednio do neutralizacji lub ożywienia koloru.

Czas trwania 30 minut. Cena 150 zł