Ombre czy Sombre: Odkryj Sztukę Koloryzacji Włosów

Ombre czy Sombre czym się różnią?

Technika farbowania włosów Ombre istnieje już od jakiegoś czasu, wpływając zarówno na kolorystów, jak i stylistów, którzy próbują swoich sił w nowych technikach i przejściach. Od swobodnego balejażu po subtelne cieniowanie ponurych, wielobarwnych pasemek.

Można użyć ciepłych odcieni, aby uzyskać naturalny wygląd lub odważne kontrastujące odcienie, aby przyciągały wzrok. 

Ombre po francusku oznacza „cieniowany” i to doskonały sposób na opisanie tego popularnego stylu. Ombre charakteryzuje się ciemnymi włosami przy nasadzie, które stopniowo stają się jaśniejsze na końcach. Innymi słowy, twoje włosy przechodzą z jednego koloru w drugi, cieniując się nawzajem.

Ombre jako koloryzacja szybko przyjęło się parę lat temu i pozostało popularną techniką rozjaśniania, ponieważ wygląda dobrze na szerokiej gamie typów włosów, kolorów i długości. 

Opcje są nieograniczone, ale zazwyczaj obejmują ciepłe i zimne odcienie, aby uzyskać naturalny wygląd. Stosowane się też odważne kontrastujące barwy, aby uzyskać modny styl. Pamiętaj, że dzięki tej technice rozjaśnianie końcówek może spowodować uszkodzenie i łamanie się, więc pozostaw ten proces koloryzacji profesjonalistom. 

Koloryzację sombre stosowana jest na każdym odcieniu włosów. Można jej użyć nawet przy blond włosach. W tym przypadku włosy przy nasadzie mogą być tylko kilka odcieni ciemniejsze niż reszta włosów, a granica między dwoma kolorami jest ledwo zauważalna.  

Przy stosowaniu technik ombre gradacja od ciemnego do jasnego koloru zaczyna się z reguły w połowie długości włosów lub nawet niżej. Gdy włosy są ciemne farbuje się bliżej nasady. Zwykła odległość to 5 cm. Poza tym farbujemy nie całą ilość włosów, a zaledwie kilka kosmyków, które następnie tworzą gradację koloru. 

Sombre to delikatniejszy wariant nowoczesnego farbowania włosów, który nadaje długościom i końcom włosów naturalny subtelny i jaśniejszy kolor, tworząc na włosach efekt „promieni” słonecznych.

W przeciwieństwie do ombré, które w przeszłości działało najlepiej dla brunetek, sombré działa dla każdego.  

Obie usługi koloryzacji są pracochłonne i czasochłonne, trwające od dwóch do trzech godzin wszystko w zależności od obecnego koloru włosów gęstości i długości. 

Cena od 250 zł do 450 zł 

 Zobacz poniższe nasze koloryzacje ombre i sombre

fryzura sombre w odcieniach fioletu fryzura ombre ze złotymi pasmami fryzura Sombre plus delikatne loki i fryzura fryzura  Sombre w kolorze blondu fryzura sombre w naturalnym kolorze fryzura sombre w odcieniu kasztanu fryzura ombre z filetem fryzura sombre w kolorze blond fryzura sombre z blond falami fryzura sombre w ciemnych kolorach fryzura sombre w ciemnym kolorze i jaśniejszymi końcamiregeneracja włosów i koloryzacja sombre koloryzacja sombre na włosach blond koloryzacja sombre z falami na włosach blond Delikatne sombre na lokach

 

Umów się Online Zadzwoń: 224365676