Zespół

Agnieszka: W salonie od początku w zawodzie od 1994 r. Mówi się że człowiek który lubi to co robi jest szczęśliwy i tak jest. Fryzjerstwo jest jej pasją. Ciągle udoskonala swoje umiejętności poprzez szkolenia a z pracy mogłaby nie wychodzić. Zobacz jej prace klikając tutaj.
Ania: W salonie od 2007 roku w zawodzie od 2000 r. Wiecznie uśmiechnięta i chętna do rozmowy. Uwielbia fryzury okolicznościowe , koloryzacje i strzyżenia. Fryzjerstwo to dla niej realizacja marzeń i spełnienie pasji. Zobacz jej prace klikając tutaj.
Magda: W salonie od 2006 roku w zawodzie od 2003. Stworzy własny, niepowtarzalny styl pracy, inspirowany światowymi trendami, które chce udostępnić wszystkim swoim klientom. Zobacz jej prace klikając tutaj.
Mateusz: W salonie od 2011 roku w zawodzie od 2009r. Specjalista fryzur męskich. Pilnie śledzi najnowsze trendy, z których czerpie wiele pomysłów nie tylko na stylizacje włosów ale i też brody. Jego prace możesz zobaczyć klikając tutaj. Katarzyna: W salonie od 2005 w zawodzie od 1999. Tak jak Ania uwielbia fryzury okolicznościowe, koloryzacje i strzyżenia. Zobacz jej prace klikając tutaj. Iwona. W salonie od 2012 w zawodzie od 2011. Chętna do nauki robi duże postępy. Miła uprzejma z chęcią podejmie się każdego wyzwania. Zobacz jej prace klikając tutaj.

Masza: W salonie od 2015 r. Zabawna i pełna uśmiechu dziewczyna, niczym barman w barze porozmawiać z nią można o wszystkim. Mocne strony to strzyżenia męskie oraz damskie. Chcesz zobaczyć jej prace wciśnij tutaj.

Marianna: W salonie od 2018. Ambitna, wiedze chłonie jak „gąbka”. Wykona każdą usługę z wyjątkiem trwałej. Jej prace możesz zobaczyć klikając tutaj.

 

Michał: Od początku: Manager, kierownik jak kto woli.

 

 

Zapisz