Co oferujemy

Agneess Salon fryzjerski Warszawa Ursynów - fryzjer stylista Ursynów Warszawa - balejaż Warszawa, koloryzacja Warszawa, przedłużanie włosów.

 

Za wszelką cenę staramy się aby nasi Klienci oprócz zadowolenia ze swojej nowej fryzury byli również zadowoleni ze spędzonego czasu w naszym salonie. Przeczytaj i zobacz co oferujemy.

Umawianie wizyty.
Zapisując się do nas na wizytę oprócz standardowej formy jaką jest rezerwacja telefoniczna, masz również możliwość zapisania się przez Internet. Sam/a określasz dzień wizyty, usługę jaka ma zostać wykonana oraz osobę która ma ją wykonać. System od razu poinformuje o czasie zarezerwowanym dla Ciebie. Cały proces jest łatwy i szybki.

Nie zapomnisz!!!
9:00 spotkanie
12:00 siłownia
15:30 zebranie
17:00 ???

Ile to razy zapomniałeś/aś pójść do dentysty czy do fryzjera. Ile razy byłeś/aś przekonany/a, że jesteś umówiony/a na piątek a tymczasem okazało się że wizyta była zaplanowana na czwartek. Zdając sobie z tego sprawę wprowadziliśmy opcję przypomnienia o wizycie. Dzień przed wizytą otrzymasz sms z przypomnieniem oraz informacją o godzinie spotkania.


Pracownicy.
Nasz personel na bieżąco uczestniczy w szkoleniach oraz pokazach realizowanych przez L`Oreal Polska. Każde takie szkolenie jest zakończone egzaminem i jest nagradzane certyfikatem. Dodatkowo ambicja naszych pracowników zmusza ich do pogłębiania wiedzy w tej dziedzinie jak i również do szkoleń we własnym zakresie.

Spotkanie.
Fryzjer przed przystąpieniem do wykonywania usługi zapozna się z Twoimi oczekiwaniami i zaproponuje również inny wariant. Na Twoje życzenie przeprowadzi za pomocą kamery diagnozę skóry głowy oraz sprawdzi kondycję włosów. Dzięki temu, jeżeli będzie taka potrzeba poinformuje Cię o zalecanej kuracji i dobierze odpowiednie kosmetyki.
Podczas mycia włosów możesz sobie włączyć masaż pleców natomiast fryzjer zastosuje delikatny masaż głowy. Możesz również zażyczyć sobie Rytuał Kerastase, który spowoduje odprężenie i niezapomniane przeżycia.

My wykonujemy usługę Ty się relaksujesz.
Nie ma mowy o nudzie. Możesz poczytać aktualne czasopisma lub skorzystać z komputera. Każdy Klient ma do dyspozycji komputer z dostępem do Internetu. Jeżeli natomiast wyrwałeś/aś się z pracy i musisz mieć dostęp do swojej skrzynki mailowej przyjdź ze swoim urządzeniem i skorzystaj z darmowej sieci Social WiFi. Dodatkowo gorąca kawa i ciasteczko na osłodę na pewno umilą Ci czas.

Po wizycie.
Fryzjer zaproponuje Ci odpowiednie kosmetyki w celu przedłużenia trwałości fryzury. Wiemy jednak, że jakość ma swoją cenę i nie zawsze jesteś przygotowany/a na dodatkowy wydatek. My jesteśmy przekonani do produktów L`Oreal i Kerastase ale chcąc Ciebie do nich przekonać i pokazać jak są wydajne, postaramy się abyś otrzymał odpowiednią próbkę produktu, który został Ci polecony.Chcesz powtórzyć kolor ale ten co miałaś robiony rok temu? Każda usługa jest wprowadzana do naszego systemu łącznie z proporcjami zużytych farb tak więc możemy prześledzić całą Twoją historię i każdy z pracowników będzie w stanie powrócić do Twojego ulubionego koloru.

Zbieraj punkty i zdobywaj nagrody. W salonie wprowadziliśmy program lojalnościowy dzięki któremu za każdą wydaną złotówkę otrzymasz punkty, które w przyszłości możesz wymienić na produkty oferowane z naszego katalogu.Upomnij się o login i hasło aby śledzić zdobytą ilość punktów a uzupełniając adres mailowy będziesz otrzymywać maile z aktualnymi promocjami. Śledź nas również na Facebooku i bierz udział w konkurach. Odwiedzaj regularnie naszą stronę, graj w grę i wygrywaj nagrody. Serdecznie zapraszam Michał Srebrnik.
Z przyjemnością informujemy że dla naszych Klientów stworzyliśmy aplikację. Dzięki niej będziecie na bieżąco informowaniu o aktualnych promocjach. Aplikacja również będzie przypominać Wam o terminie wizyty oraz informować o aktualnych cenach usług. Dowiedz się więcej...


Powrót

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz