O Firmie

Agnieszka

Cześć, na imię mam Agnieszka. W 2004 roku wpadłam na szalony pomysł – otwieram swój salon fryzjerski. Ale od początku. Nie będę pisała, że jako dziecko obcinałam włosy lalkom albo że od zawsze fryzjerstwo było moją pasją, nie tak nie było. Pochodzę z małej wsi położonej 80 km od Warszawy. Po szkole podstawowej musiałam sobie wybrać zawód i padło na branżę fryzjerską, gdyż inne kierunki były już zajęte. Po szkole zawodowej pracowałam 2 lata w małym miasteczku jako pomoc fryzjerska. Pewnie zapuściłabym w tym salonie korzenie, ale pojawił się on Michał, teraz to mój kochany mąż, który ściągnął mnie do Warszawy. Życie nabrało tempa. Dalsze kształcenie, matura praca w kilku salonach jako pomoc a potem samodzielna fryzjerka, aż w końcu trafiłam do Mistrza fryzjerstwa Krzysztofa, który widział we mnie potencjał. Zaraził mnie swoją pasją, poświęcał mi dużo czasu, wysyłał na szkolenia i tak stałam się pewna swoich umiejętności. 19-06-2004 otworzyłam swój salon fryzjerski na na Ursynowie.

 

     Początki były bardzo trudne. Salon jak na tamte czasy wydawał się ładny, Klientom również się podobał. Teraz z perspektywy czasu… no cóż fundusze nie pozwalały ładniej urządzić. Pracowałam sama codziennie od 9 do 21 aż w końcu dołączyła do mnie Małgorzata. Młoda, ambitna fryzjerka, z którą przepracowaliśmy razem 2 lata ale przyszedł czas, że ona również postanowiła otworzyć swój salon fryzjerski. Niemniej jednak kontakt utrzymujemy do tej pory a czas który spędziłyśmy pracując razem bardzo dobrze wspominam.

     Ponieważ to były początki salonu i pracy nie było zbyt dużo często z Małgorzatą się wygłupialiśmy tworząc prze dziwaczne fryzury. Teraz się z tego śmieję.  

 

 

Czas mijał, Klienci przybywali, mój zespół się powiększał, niektórzy do tej pory mnie nie opuścili za co jestem im bardzo wdzięczna.

Jako że mój poprzedni pracodawca współpracował z L`Oreal Polska ja również zdecydowałam się na ich produkty. Znałam je i uważam, że ten producent posiada w swojej ofercie najlepsze produkty do koloryzacji, pielęgnacji jak i stylizacji włosów. L`Oreal również mi zaufał organizując dla mnie jak i moich kolegów i koleżanek z pracy szkolenia, dzięki którym wszyscy zdobyliśmy duże umiejętności w naszej branży. Zaufał nam do tego stopnia, że później sam prosił nas o opinię. Po prawej film, który możesz obejrzeć.

2009 r. 11 miejsce w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez L`Oeral Polska. Liczba uczestników 465

Agnieszka Srebrnik agneess Agnieszka Srebrnik agneess ...cóż jakość wykonywanych przez nas usług jest na bardzo wysokim poziomie. Czemu? Ciągle zadaje sobie to pytanie. Może, dlatego że kładziemy duży nacisk na szkolenia., że ciągle inwestujemy w pracowników. Wymagamy od nich poświęcenia, życzliwości nie szczędzimy na reklamach - może? Wiem jedno zostaliśmy zauważeni. 30,03,2007 piątek telefon "witam mam dla pani propozycję czy nie zechciałaby pani czesać do programu taniec z gwiazdami. Przepraszam zapomniałem się przedstawić mówi dyrektor L`Oreal R.S.. Nogi mi się ugięły, lecz bez namysłu - to będzie dla mnie zaszczyt. Pierwszego kwietnia będzie pani czesać po raz pierwszy razem z Leszkiem Czajką, jeżeli on będzie zadowolony pracuje pani nadal. Niedziela - trema niesamowita - chwila, czemu od razu trema przecież pracuje już w tym zawodzie 11 lat, ktoś mnie zauważył, więc muszę w tym być dobra...

Agnieszka specjalista od koloryzacji włosów w salonie fryzjerskim agneess

Mnie już znasz. A moje prace możesz zobaczyć tutaj.

Ania fryzjer damsko męski w salonie fryzjerskim agneess

Ania: W salonie od 2007 roku w zawodzie od 2000 r. Wiecznie uśmiechnięta i chętna do rozmowy. Uwielbia fryzury okolicznościowe, koloryzacje i strzyżenia. Fryzjerstwo to dla niej realizacja marzeń i spełnienie pasji. Zobacz jej prace klikając tutaj.

Magda fryzjerka w salonie fryzjerskim agneess

Magda: W salonie od 2006 roku w zawodzie od 2003. Stworzyła własny, niepowtarzalny styl pracy, inspirowany światowymi trendami, który chce udostępnić wszystkim swoim klientom. Specjalizuje się w koloryzacji i strzyżeniu. Zobacz jej prace klikając tutaj.

Michał

MMichał: Od początku: Manager, kierownik jak kto woli.

fryzjer Iwona w salonie fryzjerskim agneess

Iwona. W salonie od 2012 w zawodzie od 2011. Chętna do nauki robi duże postępy. Miła uprzejma z chęcią podejmie się każdego wyzwania. Zobacz jej prace klikając tutaj.

fryzjer męski w salonie fryzjerskim agneess

Bartek posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie fryzjerstwa męskiego i jest ekspertem w takich nowoczesnych stylach, jak undercuty, quiffy, faux hawki i wiele innych. Jego umiejętności, talent i pasja do fryzjerstwa pozwalają mu pomagać naszym klientom w uzyskaniu idealnego wyglądu, który podkreśla ich osobowość i styl.

W kwietniu 2018 kolejna zmiana wyglądu naszego salonu i znowu mogliśmy liczyć na pomoc naszego partnera L`Oreal Polska, gdzie odpowiedni ludzie wykonali projekt salonu według najnowszych wytycznych tak aby Klienci czuli się jeszcze lepiej.

remont salonu fryzjerskiego

 

salon fryzjerski agneess

 

 

salon fryzjerski agneessMusisz koniecznie nas odwiedzić i przekonać się o naszych usługach. Opinie o nas znajdziesz na Google + oraz na Facebook serdecznie zapraszam Agnieszka. Agneess salon fryzjerski Agnieszka Srebrnik Al. Komisji Edukacji Narodowej 36 lok 47 02-797 Warszawa Nip 826-186-42-29 Tel. 224365676 lub 224365677 Mail: agneess filmBiuro@agneess.com
Zobacz jeszcze ten film