O Salonie Agneess - Twoje Miejsce na Profesjonalną Pielęgnację Włosów w Ursynowie

Agnieszka

Cześć, na imię mam Agnieszka. W 2004 roku wpadłam na szalony pomysł – otwieram swój salon fryzjerski. Ale od początku. Nie będę pisała, że jako dziecko obcinałam włosy lalkom albo że od zawsze fryzjerstwo było moją pasją, nie tak nie było. Pochodzę z małej wsi położonej 80 km od Warszawy. Po szkole podstawowej musiałam sobie wybrać zawód i padło na branżę fryzjerską, gdyż inne kierunki były już zajęte. Po szkole zawodowej pracowałam 2 lata w małym miasteczku jako pomoc fryzjerska. Pewnie zapuściłabym w tym salonie korzenie, ale pojawił się on Michał, teraz to mój kochany mąż, który ściągnął mnie do Warszawy. Życie nabrało tempa. Dalsze kształcenie, matura praca w kilku salonach jako pomoc a potem samodzielna fryzjerka, aż w końcu trafiłam do Mistrza fryzjerstwa Krzysztofa, który widział we mnie potencjał. Zaraził mnie swoją pasją, poświęcał mi dużo czasu, wysyłał na szkolenia i tak stałam się pewna swoich umiejętności. 19-06-2004 otworzyłam swój salon fryzjerski na na Ursynowie.

 

Początki były bardzo trudne. Salon jak na tamte czasy wydawał się ładny, Klientom również się podobał. Teraz z perspektywy czasu… no cóż fundusze nie pozwalały ładniej urządzić. Pracowałam sama codziennie od 9 do 21 aż w końcu dołączyła do mnie Małgorzata. Młoda, ambitna fryzjerka, z którą przepracowaliśmy razem 2 lata ale przyszedł czas, że ona również postanowiła otworzyć swój salon fryzjerski. Niemniej jednak kontakt utrzymujemy do tej pory a czas który spędziłyśmy pracując razem bardzo dobrze wspominam.

Ponieważ to były początki salonu i pracy nie było zbyt dużo często z Małgorzatą się wygłupialiśmy tworząc prze dziwaczne fryzury. Teraz się z tego śmieję.

 

 

Czas mijał, Klienci przybywali, mój zespół się powiększał, niektórzy do tej pory mnie nie opuścili za co jestem im bardzo wdzięczna.

Jako że mój poprzedni pracodawca współpracował z L`Oreal Polska, ja również zdecydowałam się na ich produkty. Znałam je i uważam, że ten producent posiada w swojej ofercie najlepsze produkty do koloryzacji, pielęgnacji jak i stylizacji włosów. L`Oreal również mi zaufał, organizując dla mnie jak i moich kolegów i koleżanek z pracy szkolenia, dzięki którym wszyscy zdobyliśmy duże umiejętności w naszej branży. Zaufał nam do tego stopnia, że później sam prosił nas o opinię.

2009 r. 11 miejsce w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez L`Oeral Polska. Liczba uczestników 465

Responsywne Kolumny z Obrazkami i Opisami

Agnieszka

Agnieszka, zawsze pełna pozytywnej energii i profesjonalizmu, jest prawdziwym filarem naszego salonu. Klienci pokochali ją za jej zdolność do słuchania ich potrzeb i kreowania stylizacji, które przekraczają ich oczekiwania. Jej zaangażowanie w sztukę fryzjerstwa i nieskończona kreatywność sprawiają, że każda wizyta w salonie jest niezapomnianym doświadczeniem.

Ania

Ania, posiadająca ponad dwudziestoletnie doświadczenie w fryzjerstwie, jest znana ze swojego niezawodnego talentu i uwielbienia dla detali. Jej specjalnością są koloryzacje, które ożywiają fryzury i odzwierciedlają osobowość klientów. Ania ma niesamowitą zdolność do tworzenia fryzur, które nie tylko wyglądają świetnie w dniu wizyty, ale są również łatwe w utrzymaniu i stylizacji.

Magda

Magda łączy artystyczną wizję z najnowszymi trendami fryzjerskimi, aby każda stylizacja była unikalna i na najwyższym poziomie. Specjalizuje się w koloryzacjach, które transformują i dodają charakteru, oraz w strzyżeniach, które podkreślają naturalne piękno. Jej zaangażowanie i precyzja w każdym szczególe sprawiają, że klienci czują się wyjątkowi i cenieni.

Iza

Iza, z powrotem w naszym salonie po dziesięcioletniej przerwie, wnosi ze sobą bogate doświadczenie i świeże pomysły. Jej specjalność to nie tylko precyzyjne koloryzacje i strzyżenia, ale także rytuały pielęgnacyjne Kerastase i przedłużanie włosów, które wykonuje z artystycznym zmysłem i perfekcją. Niezależnie od tego, czy klienci szukają subtelnej zmiany, czy kompleksowej metamorfozy, Iza zapewnia usługi na najwyższym poziomie. Znana jest z tego, że zawsze znajdzie czas na szczegółową konsultację, aby zrozumieć i spełnić indywidualne życzenia każdego klienta, co czyni ją niezwykle cenioną przez tych, którzy pragną wyjątkowej obsługi i fachowej porady.

Iwona

Iwona: Iwona jest sercem naszego salonu, zarażając wszystkich swoim niegasnącym entuzjazmem i ciepłym uśmiechem. Jej sympatyczna aparycja i profesjonalne podejście do każdego klienta budują atmosferę zaufania i komfortu. Klienci adorują Iwonę za jej umiejętność słuchania i realizacji ich wizji - dzięki niej każda wizyta w salonie staje się przyjemnością. Jako mistrzyni koloryzacji i stylizacji, Iwona zapewnia, że każdy opuszcza salon czując się odświeżony, zadbany i przede wszystkim szczęśliwy.

Michał

Michał to nasz niezastąpiony manager, człowiek-orkiestra, który sprawia, że wszystko działa jak w szwajcarskim zegarku. Jego praca jest kluczem do sukcesu naszego salonu - od zarządzania zespołem po dbanie o szczęśliwych klientów. Michal rozumie, że doskonała obsługa klienta jest sercem każdego biznesu, i robi wszystko, aby nasz salon świecił przykładem.

W kwietniu 2018 kolejna zmiana wyglądu naszego salonu i znowu mogliśmy liczyć na pomoc naszego partnera L`Oreal Polska, gdzie odpowiedni ludzie wykonali projekt salonu według najnowszych wytycznych tak aby Klienci czuli się jeszcze lepiej.

remont salonu fryzjerskiego

 

salon fryzjerski agneess

Musisz koniecznie nas odwiedzić i przekonać się o naszych usługach. Opinie o nas znajdziesz na Google + oraz na Facebook serdecznie zapraszam Agnieszka. Agneess salon fryzjerski Agnieszka Srebrnik Al. Komisji Edukacji Narodowej 36 lok 47 02-797 Warszawa Nip 826-186-42-29 Tel. 224365676 lub 224365677 Mail: Biuro@agneess.com