Aktualności

Serce większe niz włosy: Gesty solidarności w salonie Agneess

Inspirująca przemiana

Magiczne metamorfozy w salonie Agneess przybierają nie tylko formę stylistycznych kreacji, ale i aktów o wielkim znaczeniu społecznym. Ostatnio mieliśmy przyjemność towarzyszyć jednej z naszych młodych klientek w jej podróży od odważnej decyzji do realizacji pięknego gestu. Z determinacją, która przewyższała długość jej włosów, postanowiła przekazać swoje kosmyki Fundacji Podziel się Dzieciństwem, by wesprzeć tych, którzy walczą z nowotworem.

zdjęcie włosów przed ścięciem

Akt miłości i solidarności

To, co rozpoczęło się od precyzyjnie splecionych warkoczy, przygotowanych do ścięcia, przemieniło się w akt miłości i solidarności. Nasze ręce, które na co dzień pracują nad kreowaniem unikalnych wizerunków, tym razem posłużyły do wykonania czegoś o wiele większego – pomogły przekazać nadzieję i wsparcie.

zdjęcie przedstawia przyszykowanie włosów do cięcia na fundację. Zostały splecione w kilka warkoczy aby łatwiej przekazać je fundacji i aby się nie splątały.

Nowa fryzura, nowy początek

Finalny efekt przyniósł nie tylko świeżą, ożywczą fryzurę, ale także uśmiech na twarzy naszej klientki, świadomą, że jej włosy staną się czymś więcej niż tylko ozdobą. Iwona, nasza mistrzyni nożyczek, z pełnym profesjonalizmem i troską, wykreowała fryzurę, która nie tylko odzwierciedla osobowość i styl naszej młodej bohaterki, ale również jej wielkie serce.

zdjęcie przedstawia krótką fryzurę

Więcej niż fryzura

W salonie Agneess wierzymy, że każde cięcie ma swoją historię i moc, by wpłynąć na życie innych. Nasza klientka przypomniała nam wszystkim, że piękno nie zna granic i że najpiękniejsze jest to, które dzielimy z innymi.