Aktualności

Wigilia 2023 w agneess

Świąteczne Nożyczki - Wigilia Salonu Fryzjerskiego Agneess

W salonie fryzjerskim Agneess święta zaczynają się wcześniej! W tym roku nasz zespół zdecydował się przyspieszyć świąteczne świętowanie, aby móc później w pełni poświęcić się naszym drogim klientom. Z tej okazji zorganizowaliśmy przedświąteczną wigilię, która była tak wyjątkowa i pełna ciepła, jak fryzury, które tworzymy.

Z dala od suszarek i grzebieni, w klimatycznie udekorowanej przestrzeni naszego ulubionego lokalu, zespół Agneess zebrał się, aby wspólnie świętować. Dekoracje nawiązywały do piękna i stylu - od świątecznych girland aż po eleganckie, zimowe pejzaże na ścianach. Wzajemne towarzystwo, śmiech i dźwięki toastów za sukcesy minionego roku oraz nadchodzące wyzwania wypełniły wieczór radosną atmosferą.

zdjęcie pracowników salonu fryzjerskiego agneess

Jedzenie? Ah, było pysznie i stylowo, jak przystało na salon z klasą. Od klasycznych świątecznych przysmaków po nowoczesne interpretacje wigilijnych dań - każde danie było starannie dobrane, aby zadowolić podniebienia naszego kreatywnego zespołu.

Ale co to za wigilia bez świątecznych anegdot? Każdy z nas podzielił się śmieszną historią z pracy, przypominając nam wszystkim o wyjątkowych chwilach, które razem przeżyliśmy. Te historie nie tylko rozbawiły, ale też przypomniały nam o silnych więzach, które nas łączą.

A po kolacji? Cóż, tradycji musi stać się zadość – udaliśmy się na dyskotekę! Rytm świątecznych przebojów był tylko tłem dla naszych fryzjerskich kroków tanecznych. Nasz entuzjazm i energia, tak charakterystyczne dla pracy w salonie, znalazły wyraz w tanecznym szaleństwie, które trwało do późnych godzin nocnych. Był to idealny sposób na rozładowanie przedświątecznego napięcia i naładowanie się pozytywną energią przed nadchodzącym okresem świątecznym.

Teraz, gdy nasze świętowanie dobiegło końca, jesteśmy gotowi na Wasze świąteczne transformacje. Salon fryzjerski Agneess jest pełen inspiracji i wyczekuje, aby pomóc Wam wyglądać olśniewająco w te święta. Niech nasza przedświąteczna wigilia i taneczne popołudnie będą zapowiedzią tego, jak bardzo pragniemy sprawić, by każdy z Was poczuł się wyjątkowo w te świąteczne dni.

Rezerwacje są już otwarte, a nasze nożyczki gotowe do działania - nie czekajcie zatem, aż świąteczne dzwonki zadzwonią. Zapraszamy do umówienia się na świąteczne metamorfozy, które są naszą pasją.

Świąteczna Wigilia Salonu Agneess Zabawa świąteczna Salonu Agneess Ekipa Agneess na świątecznej wigilii Toast za sukcesy Salonu Agneess Kolacja wigilijna Salonu Agneess Świąteczny nastrój w Salonie Agneess Świąteczne dekoracje w Salonie Agneess Ekipa Agneess w komplecie Wigilijne śmieszne historie w Salonie Agneess Taniec i zabawa po kolacji Salonu Agneess Gotowi na świąteczne transformacje w Salonie Agneess Świąteczne przygotowania w Salonie Agneess