Aktualności

Balejaz Cieplych Tonow

Balejaż w ciepłych odcieniach - Salon Agneess

Balejaż w ciepłych odcieniach z refleksem czerwieni - mistrzostwo wykonane przez Iwonę w salonie Agneess

Koloryzacja włosów to nie tylko zmiana koloru, ale przede wszystkim sztuka podkreślania indywidualnego charakteru i urody klienta. W naszym salonie Agneess mamy przyjemność prezentować jedno z najnowszych dzieł naszej utalentowanej stylistki, Iwony. Jej najnowsza kreacja to balejaż w ciepłych odcieniach, wzbogacony o subtelny refleks czerwieni.

Przed koloryzacją

Przed przystąpieniem do zabiegu, włosy naszej klientki były w naturalnym odcieniu. Choć piękne w swojej prostocie, potrzebowały odświeżenia i dodania głębi koloru.

Proces koloryzacji

Iwona zdecydowała się na balejaż, który jest obecnie jednym z najpopularniejszych trendów w koloryzacji włosów. Dzięki tej technice, włosy zyskują trójwymiarowość, a przejścia kolorów są płynne i naturalne. Wybór ciepłych odcieni z refleksem czerwieni był idealny dla naszej klientki, podkreślając jej ciepłą karnację i dodając włosom blasku.

Pielęgnacja po koloryzacji

Kluczem do utrzymania piękna i zdrowia włosów po koloryzacji jest odpowiednia pielęgnacja. Iwona wybrała produkty z gamy Chroma Absolu dostępne w naszym sklepie. Te specjalistyczne kosmetyki zostały stworzone z myślą o włosach koloryzowanych, zapewniając im optymalną ochronę koloru, nawilżenie i odżywienie.

Produkty z gamy Chroma Absolu

Zdjęcie po koloryzacji

Efekt końcowy przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Włosy naszej klientki lśnią, a kolor jest głęboki i trwały. Balejaż w ciepłych odcieniach z refleksem czerwieni doskonale komponuje się z jej urodą, dodając jej świeżości i młodzieńczego blasku.

Balejaż po koloryzacji

Podsumowanie

W salonie Agneess zawsze stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta. Dzięki połączeniu doświadczenia, wiedzy i pasji naszych stylistów z najwyższej jakości produktami, jesteśmy w stanie tworzyć prawdziwe dzieła sztuki na włosach naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i umówienia się na wizytę. Nasza ekipa czeka, aby pomóc Ci odkryć piękno Twoich włosów na nowo!

Serdecznie zapraszamy:

Agneess

Aleja Komisji Edukacji Narodowej 36, lokal 47
Warszawa
Tel: 224365676
Email: biuro@agneess.com

Rezerwuj online