Aktualności

Rozowe Sombre

Sombre Praca Agnieszki

 

         Wiele osób decyduje się na rozjaśnianie włosów. Dzisiaj mamy przyjemność zaprezentować sombre blond w odcieniach różu.

         Do jej wykonania są niezbędne właściwe umiejętności oraz wiele technik fryzjerskich. Sombre jest metodą wykonywaną także na krótkich włosach. Pasemka w sombre znajdują się bliżej nasady. Klientki prezentują się wtedy świeżo i stylowo tak jak w tym przypadku. Agnieszka uzyskała efekt delikatnych refleksów. Fryzura sprawdza się u młodych dziewczyn, jak i dojrzałych kobiet będzie również idealnie pasować u kobiet o ciemnej, jak i jasnej karnacji. Fryzura pomimo tego, że jest raczej subtelna, dodaje kobietom niezwykłej atrakcyjności. Taka technika koloryzacji może być wykonywana również na cienkich włosach, doda włosom objętości, a jednocześnie lekkości.

         Wybranie właściwego odcienia farby jest uzależnione od decyzji klientki i fryzjera. Bardzo duże znaczenie ma tutaj typ urody klientki. W naszym salonie korzystamy z niezawodnych kosmetyków pielęgnacyjnych L`Oreal i Kérastase. Efekt końcowy jest zasługą zarówno koloryzacji, jak i zastosowaniu produktów pielęgnacyjnych.

         Jak przystało na koloryzację sombre, końcówki są rozjaśniane o jeden, dwa tony. Cały kontrast na włosach pozostaje delikatny. Efekt charakteryzuje się naturalnością.

         Koloryzacja sombre jest wybierana ze względu na sam finalny efekt. Ten rodzaj farbowania należy powtarzać co 2-3 miesiące. Koloryzacja sombre wygląda zdecydowanie efektownie, dobrze prezentuje się w każdym uczesaniu zarówno przy włosach rozpuszczonych, delikatnych falach czy wysoko zaczesanych kucykach.

         Efekt sombre w wykonaniu Agnieszki, możemy podziwiać na poniższych fotografiach. Koloryzacja sombre jest coraz popularniejsza. Głównym powodem jest naturalny wygląd koloryzacji. Lekka, ale widoczna zmiana. Zmiana, która poprawi nastrój każdej kobiecie.