Aktualności

15% rabatu na zakupy w sklepie internetowym

          Cześć na imię mam Agnieszka. Na produktach L’Oréal i Kérastase pracuję od 1997 roku. Od 2004 r. prowadzę własny salon fryzjerski. Przetestowałam już większość kosmetyków fryzjerskich, ale na mnie największe wrażenie wywarły właśnie produkty L’Oréal Professionnel oraz Kérastase. Ja oraz mój zespół regularnie bierzemy udział w szkoleniach organizowanych przez te marki, tak więc produkty te znamy doskonale.

          Od maja 2022 roku jestem K ekspertem – co to oznacza? Jako jedna z nielicznych osób w Polsce zdałam egzamin organizowany przez Kérastase z wiedzy o produktach. Egzamin był bardzo obszerny i trzeba było wykazać się wiedzą od: składników zawartych w produktach, przeznaczeniu tzn. do jakiego rodzaju włosów a także musiałam ułożyć kombinację różnych produktów tak aby rozwiązać wiele problemów klientki. Zaliczenie tego egzaminu pozwoliło mi zostać testerem Kérastase, tak więc zanim produkt wejdzie do sprzedaży lub użytku dla fryzjerów testuję go w swoim salonie a później dla marki Kérastase go recenzuję.

          Fryzjerstwo jest moją pasją, ale wiem, żeby uzyskać w pełni efekt osiągnięty w salonie fryzjerskim należy również dbać o włosy w domu. Polecam Ci zapoznać się z produktami w naszym sklepie internetowym www.agneess-sklep.pl a po wpisaniu kodu rabatowego HGRTE dostaniesz rabat w wysokości 15% na wszystkie produkty L’Oréal Professionnel oraz Kérastase. Kupon ważny od 10-09-2022 do 14-09-2022 Agnieszka Srebrnik