Aktualności

Pasemka

 

      Pasemka są świetną opcją dla osób, które nie chcą farbować całych włosach. Koloryzacja w wersji pasemek uczyni fryzurę szaloną, a jednocześnie kreatywną. W tym przypadku pasemka nadały fryzurze klientki nowego charakteru. Wygląd klientki został odświeżony. Pasemka są dobrym rozwiązaniem w przypadku oczekiwania efektu włosów odżywionych i zdrowych. Tak naprawdę to pojedyncze kosmyki włosów. Wykonuje się je poprzez nałożenie na włosy farby jaśniejszej o kilka tonów od naturalnego odcienia włosów. Dla brunetek poleca się kolory o barwach złotego brązu. Tymczasem dla blondynek dobrym rozwiązaniem są odcienie miodowe czy też pasemka platynowe. Warto zauważyć, że pasemka sprawdzą się u kobiet, których włosy są cienkie. W ten sposób można ukryć rzadkie kosmyki. Agnieszka wizualnie dodała objętości fryzurze.

      Pasemka są doskonałym rozwiązaniem fryzjerskim znanym od lat. Wiele klientek właśnie od pasemek rozpoczynało swoją przygodę z farbowaniem włosów. Należy przypomnieć, że pasemka są mniej inwazyjnym zabiegiem niż kompletna koloryzacja. Efekt jest widoczny natychmiastowo. W tym przypadku odcień delikatnego brązu sprawdził się u klientki perfekcyjnie. Pasemka są polecane również u Pań, które nie chcą rezygnować z blondu, a zależy im na lekkiej zmianie wyglądu. W takim przypadku pasemka będą najkorzystniejszym rodzajem koloryzacji. Wystarczy wtedy jaśniejsza farba o kilka tonów, położona na kilku pasmach.

      Agnieszka po koloryzacji zastosowała produkty Loreal a do stylizacji Kérastase. Kosmetyki z linii do włosów farbowanych zregenerowały oraz nawilżyły pasma włosów od nasady, aż po końce. Cała stylizacja włosów polegała na zastosowaniu produktów, które nie będą obciążać włosów. Należy przyznać, że zarówno kolor, jak i cały wygląd fryzury zyskuje na uznanie. Praca Agnieszki została doceniona przez klientkę. Pasemka w takiej wersji, jak i w każdej innej, można wykonać w naszym salonie fryzjerskim Agneess. Serdecznie zapraszamy  tel.: 224365676