Aktualności

DuoColor

Duo Color Praca Agnieszki

 

        Przedstawiamy Państwu koloryzację DuoColor w wykonaniu Agnieszki. Duo Color znajduje się w czołówce najmodniejszych technik koloryzacji. Trend ten pochodzi z Brazylii. Koloryzacja Duo Color sprawia, że końce są jaśniejsze niż włosy od samej nasady. Wygląd niczym po naturalnym oddziaływaniu słońca. Cały efekt wygląda doskonale zwłaszcza na włosach ciemnych. Taką koloryzację można stosować na włosach prostych, jak i kręconych.

       Technika Duo Color przypomina naturalne działanie promieni słońca na włosy. Klientka zdecydowała się na wykonanie zabiegu koloryzacji duo-color, w widocznych odcieniach. Agnieszka po wyborze właściwego koloru przystąpiła do realizacji oczekiwań klientki. Po koloryzacji fryzjerka przystąpiła do procesu pielęgnacji. Począwszy od szamponu pielęgnującego włosy marki Kerastase. Następnie użyła odżywki przeznaczonej do włosów farbowanych. Warto pamiętać, że takie kosmetyki pozwalają na przedłużenie trwałości koloru nawet do kilku tygodni dłużej. Po starranym wymodelowaniu włosów Agnieszka zastosowała kosmetyki Kerastase w postaci olejku. Dzięki temu włosy zyskały niebywałą miękkość, a także blask. Fryzura jest lekka, a klientka zadowolona. Na poniżej przedstawionych fotografiach, mogą się Państwo zapoznać z efektami koloryzacji duo-color. Fryzura jest pełna objętości, a odcień koloryzacji został dobrany wprost idealnie. Najważniejsze jest zadowolenie klientów a w tym przypadku, klientka opuściła nasz salon uśmiechnięta i radosna. Cieszymy się, że nasi pracownicy mają taki wpływ na poprawę humoru innych.

 

       Salon Agneess zaprasza zarówno na koloryzację duo-color jak i inne zabiegi fryzjerskie. Nasza oferta obejmuje koloryzację na włosy naturalne lub farbowane, długie lub półdługie a nasi fryzjerzy służą Państwu poradami. Zapewniamy strzyżenie, modelowanie, masaż głowy, a także profesjonalną pielęgnację. Salon Agneess to wyjątkowe miejsce.