Aktualności

Dzis zajmiemy sie tematem koloryzacji sombre.

Trendy w koloryzacji wciąż się zmieniają. Dziś zajmiemy się tematem koloryzacji sombre. 

Poniżej przedstawiamy efekty pracy Marianny. Została tutaj wykonana koloryzacja sombre. Polega ona na pozostawieniu naturalnego odcienia włosów przy nasadzie. Następnie rozjaśnieniu ich końców, a także całych pasemek o jeden czy też dwa tony. Takie przejście pomiędzy kolorami jest bardzo delikatne. Cały efekt jest naturalny. Można go porównać do rozjaśnienia włosów przez promienie słońca. Sombre doskonale sprawdza się jako pierwsza w życiu koloryzacja.

Sombre jest inaczej trójwymiarową koloryzacją włosów. Wykonuje się ją za pomocą rozjaśniania pasm na różnych wysokościach i o różnej intensywności. Podstawową charakterystyką sombre jest uniknięcie konkretnego przejścia koloru z odrostów do jaśniejszego dołu. Rozjaśnione pasma zaczynają się wysoko, natomiast kontrast między ciemnym odrostem a jaśniejszymi końcówkami nie wynosi więcej niż 3 tony. 

Sombre doskonale sprawdzi się na włosach w odcieniu średniego blondu. Koloryzacja ta pozwala w bardzo prosty sposób osiągnąć pożądany kolor włosów. Sombre nie niszczy oraz nie wysusza włosów. Taki rodzaj koloryzacji dedykowany jest również brunetkom. Tego typu rozjaśnienie znakomicie wygląda również na ciemnych włosach. 

Jak możemy zauważyć na poniższych fotografiach, fryzura wygląda lekko i osiągnęła zamierzony efekt. Koloryzację sombre można wykonać zarówno na krótkich włosach, jak i na długich. 

Koloryzacja Sombre ma wiele zalet. Przede wszystkim brak konieczności częstego farbowania włosów. Taką koloryzację można wykonywać co 6 miesięcy. Włosy rozjaśnione tą techniką, mają o wiele lepszą kondycję.

Sombre jest koloryzacją, która pozwala w bardzo szybki sposób zmienić ogólny wygląd. Bardzo delikatne przejście kolorów daje efekt naturalnej fryzury.

Koloryzacja sombre jest dedykowana klientkom, które pragną cieszyć się fryzurą muśniętą słońcem. Dzięki niej każda kobieta będzie wyglądać elegancko. Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć, która może być inspiracją na koloryzację w technice sombre.