Aktualności

DuoColor a Kerastase Chroma Absolu

Oto praca w wykonaniu Agnieszki.

Wersja duo color, do której została użyta pasta platinium. L'Oréal Professionnel Blond Studio Platinium Plus, pasta dekoloryzująca z amoniakiem zapewnia ochronę oraz pielęgnację włosów. System Platinium zawiera Nutriceride oraz biały włosk. W składzie znajdziemy także ochronne lipidy. Produkt nie niszczy włosów. Przeznaczony jest do włosów ciemnych i bardzo ciemnych, naturalnie ciemnych oraz farbowanych. Kolejnym użytym produktem był L’Oréal Professionnel Blond Studio Nutri Developer 30 vol (9%).Niezastąpiony preparat do trwałych i półtrwałych farb do włosów. Naturalnie nawilża, rezultat koloryzacji jest jednolity. Agnieszka zastosowała do koloryzacji farbę Loreal Majirel. Całość stonowała farbą diacolor w odcieniu 8,21.

 

Niezwykle ważna była pielęgnacja. W tym przypadku wykorzystano produkt pielęgnacyjny Kérastase Chroma Absolu. To kosmetyk przeznaczony do ochronnej kąpieli włosów. Szampon ten został opracowany do włosów farbowanych. Wzmacnia każde pasmo włosa, dzięki temu są one mocniejsze i zdrowsze. Formuła jest wzbogacona o składniki odżywcze. Szampon został nasycony m.in kwasem hialuronowym. Nawilża oraz oczyszcza skórę głowy. Usuwa z niej wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia.

 

Po umyciu, Agnieszka zastosowała maskę Kérastase Chroma Absolu. Kosmetyk przede wszystkim odbudowuje i pielęgnuje włosy koloryzowane. Maska jest oparta na działaniu składników aktywnych takich jak wąkrotka azjatycka.

Kolejnym użytym produktem do stylizacji był Kérastase Serum Chroma Absolu Termique. To termiczne serum przeciw puszeniu się włosów. Posiada mleczną konsystencję o właściwościach przeciwutleniających. Zabezpiecza włosy przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak: promienie UV, wilgoć czy stres oksydacyjny.

Agnieszka utrwaliła całą fryzurę lakierem L’Oreal Infinium Soft. Został on opracowany dla fryzjerów, którzy pracują za kulisami pokazów. Produkt ten mocno utrwala, jednak posiada bardzo suchą formułę. Nie usztywnia włosów, a fryzura wygląda niezwykle naturalnie, co widać na zdjęciach poniżej. Nie pozostawia osadu oraz szybko wysycha.

Salon fryzjerski Agneess. Aleja Komisji Edukacji Narodowej 36/47 02-797 Warszawa tel.: 224365676