Aktualności

Duo Color pt.: „Zimne Ognie”

Przedstawiamy pracę Agnieszki Duo Color pt.: „Zimne Ognie”

Koloryzacja została wykonana farbami L`Oreal Professionnel Dia Color. Jest to jedna z największych gam farb do włosów L`Oreal, wolnych od amoniaku. Półtrwała farba do włosów L'Oreal Dia Light Richesse ma bardzo zaawansowaną formułę, która wykorzystuje alkaliczną technologię ton w ton, dzięki czemu jest idealna zarówno do włosów naturalnych, jak i farbowanych.

Pielęgnacja

Do pielęgnacji włosów został użyty szampon L`Oreal Blondfire Gloss. Profesjonalna formuła wzbogacona o polifenole zawarte w ekstrakcie z jagód Açai zapewnia odżywienie i wygładzenie zniszczonych włosów. Szampon delikatnie oczyszcza włosy i podkreśla wielowymiarowy połysk włosów blond.

Drugim produktem była odżywka L`Oreal Blondifier Cool. Odżywka ta koryguje kolor i neutralizuje niepożądane żółte refleksy na włosach blond. Przy jednym użyciu widać, że sztuczne żółte refleksy są zneutralizowane dla osiągnięcia efektu czystego, chłodnego blondu.

Stylizacja

Do stylizacji został użyty jeden z naszych ulubionych produktów Cement termiczny marki Kerastase. Cement przeznaczony jest do włosów słabych i cienkich. Zapobiega łamliwości nawet najbardziej kruchych i delikatnych pasm. Preparat zawiera innowacyjną technologię Vita-Ciment, która regeneruje pasma i sprawia, że są w świetnej kondycji. Ta niezwykła formuła to unikalne połączenie Pro-Keratyny i Ceramidów odbudowujących i wzmacniających osłabione kosmyki. Dodatkowo preparat posiada Vita-Topseal – aktywny czynnik wygładzający, a także ekstrakt z rośliny rezurekcyjnej, który wspomaga procesy regeneracyjne. Produkt widocznie poprawia kondycję włosów.

Dla podkreślenia efektu końcowego Agnieszka użyła olejku Blond Absolu Cicaextreme od Kerastase. Jest to lekkie serum, które wzmacnia uwrażliwione włosy po rozjaśnianiu, zapewniając o 91% mocniejsze włosy i 2x bardziej lśniące włosy. Produkt ten można stosować na osuszone włosy lub przed wysuszeniem. Jego zadaniem jest uszczelnienie włókna włosa, aby chronić kolor przed czynnikami zewnętrznymi. Ten olejek chroni również przed narzędziami do stylizacji na gorąco do 450 stopni.

Poniżej przedstawiamy zdjęcia naszej pracy w trzech odcieniach padającego światła na włosy: Zimny/Ciepły/Neutralny. Nie używamy programowych filtrów lecz imitujemy barwę światła za pomocą lampy.

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu. Agneess salon fryzjerski Aleja Komisji Edukacji Narodowej 36 lok 47; 02-797 Warszawa. Tel.: 224365676, mail: biuro@agneess.com; www.agneess.com