Aktualności

Co wiesz o rytuałach Kerastase?

Co wiesz o rytuałach Kerastase?

My wiemy dożo i chcemy się z Tobą tym podzielić. Chcemy Ci pokazać, że pielęgnacja włosów to nie tylko „szampon i odżywka”

Przyjdź do nas a my sprawimy, że będziesz wyglądać i czuć się lepiej. Od 08-12-2021 do 14-12-2021 do każdego rytuału rozdajemy kominki zapachowe.

Jak wygląda taki rytuał?

     Zdiagnozujemy Twoje włosy i skórę głowy za pomocą kamery, która powiększa obraz 200 krotnie. Omówimy Twoje potrzeby pielęgnacyjne i dobierzemy odpowiedni dla Ciebie rytuał.

     Twoja skóra głowy i włosy mają różne potrzeby. Stres, dieta, ciąża i zmęczenie to tylko niektóre z powodów, dla których nasze potrzeby w zakresie pielęgnacji włosów mogą ewoluować. Dlatego konsultacja jest ważna na początku każdej wizyty. Podczas konsultacji przeanalizujemy wiele rzeczy, od stopnia nawilżenia i średnicy włosów po połysk i odporność, a także przyjrzymy się kondycji skóry głowy i sprawdzimy, czy są jakieś problemy, które wymagają rozwiązania.

     Nasze zabiegi i produkty są zaprojektowane tak, aby zapewnić Ci indywidualną pielęgnację włosów każdego dnia. Niezależnie od rodzaju Twoich włosów, od kręconych i falowanych po długie, krótkie lub proste, cienkie lub gęste — doradzimy, jakie produkty warto mieć w domu, aby Twoje włosy wyglądały jak najlepiej.

     Serdecznie zapraszamy Fryzjer Ursynów agneess Al. Komisji Edukacji Narodowe 36/47; 02-797 Warszawa te.: 224365676; www.agneess.com