Aktualności

Baleyage Iwony

Przedstawiamy Balejaż w wykonaniu Iwony

          Wbrew powszechnemu przekonaniu balayage to technika nakładania koloru, a nie sam konkretny kolor. Technika balejażu służy do uzyskania bardzo naturalnie wymieszanych rozjaśnionych odcieni. Zazwyczaj kojarzymy balejaż z blondynką, jednak ta sama technika może być używana do tworzenia pasm karmelowych, espresso, a nawet pastelowych. Balejaż zazwyczaj polecamy klientkom, które mają już naturalnie jaśniejsze włosy jednak tą technikę koloryzacji można dostosować do każdego kto chce bardziej naturalnego wyglądu a także dla kogoś kto chce czegoś łatwego w utrzymaniu.

 

          Iwona do przy tym balejażu zastosowała również pielęgnację Olaplex. Pielęgnacja ta ma za zadanie zmniejszyć łamliwość włosów ora je wzmocnić. Opatentowana technologia Olaplex Bound Building działa na poziomie molekularnym, aby naprawić uszkodzone włókna włosów. Dzięki tej technologii włosy są bardziej wytrzymałe na rozciąganie i przy tym są bardziej elastyczne.

 

          Do pielęgnacji włosów Iwona użyła szamponu Kerastase Genesis. Jest to odżywczo-wzmacniający szampon do osłabionych i łamliwych włosów. Szampon skutecznie oczyszcza i wzmacnia włosy, aby ograniczyć utratę gęstości spowodowaną łamliwością. Bogata formuła tworzy delikatną pianę, która usuwa zanieczyszczenia i nadmiar sebum, jednocześnie odżywiając suche włosy. Delikatnie oczyszcza, łagodzi podrażnienia i nawilża włosy od nasady po same końce, zapewniając wrażenie lekkości. Skład został wzbogacony połączeniem komórek macierzystych szarotki alpejskiej i korzenia imbiru, dzięki czemu wzmacnia włosy i zwiększa ich odporność, przeciwdziałając w ten sposób wypadaniu. Włosy są przygotowane do dalszej stylizacji, odżywione i wzmocnione, dzięki czemu wydają się gęstsze. Według badań instrumentalnych w 93,3 % włosy są bardziej odporne na złamanie.

 

         

        Do stylizacji został użyty produkt Kerastase Genesis Mleczko termiczne. Produkt ten jest w formie spreju i jest przeznaczony do osłabionych, łamliwych włosów a jego zadaniem jest zachowanie gęstości. Zapewnia ochronę przed urządzeniami do stylizacji na gorąco do 230°C oraz optymalne nawilżą bez uczucia obciążenia. Mleczko Genesis również zostało wzbogacone połączeniem komórek macierzystych szarotki alpejskiej i korzenia imbiru lekarskiego. Produkt nawilża i wzmacnia włosy, zmniejszając w ten sposób znacznie ryzyko wypadania włosów w wyniku ich łamliwości. Włosy zyskują połysk, stają się miękkie i jedwabiste w dotyku.

 

 

 

Poniżej przedstawiamy efekt końcowy balejażu z trzema odcieniami światła padającego na niego Zimny/Neutralny/Ciepły

 

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu.

Agneess salon fryzjerski
Al. Komisji Edukacji Narodowej 36 luk u 47
02-797 Warszawa
tel.: 224365676