Aktualności

Zimny Baleyage

Tym razem przedstawiamy Wam koloryzację baleyage w zimnym odcieniu w wykonaniu Iwony.

 

Poziom metalu we włosach jest różny, w zależności od porowatości włosów i jakości wody. Dlatego Iwona po koloryzacji postanowiła umyć włosy szamponem L`Oreal Metal Detox. Technologia szamponu z glikoaminą, cząsteczką wystarczająco małą, która przenika i neutralizuje metal WEWNĄTRZ włókna włosa. Dzięki tej kuracji, koloryzacje włosów w tym baleyage lub rozjaśnienia powoduje o 87% mniejsze ryzyko zniszczenia włosów. Pomijając pozytywne skutki działania produktów z gamy Metal Detox dodatkowo możemy się cieszyć niezapomnianym zapachem cytrusów oraz bursztynu i drzewa gwajakowego. Serdecznie polecamy produkty z tej gamy, gdyż dzięki regularnemu stosowaniu włosy będą nie tylko zdrowe i pozbawione metali, ale także pełne blasku i subtelnego, długo utrzymującego się cytrusowego zapachu. Dzięki produktom do domowej pielęgnacji w połączeniu z profesjonalną usługą w salonie trwałość koloru i jego nasycenie będzie o wiele dłuższe. Produkty te można kupić u nas w salonie a także w naszym sklepie internetowym.

Nasza ulubiona gama do pielęgnacji włosów blond to oczywiście produkty Kerastase Blond Absolu. Do tej pracy została użyta maska z tej gamy. Maska ta rozświetla chłodne blond włosy, zapewniając równomierne rozświetlenie. Neutralizuje miedziane i żółte odcienie włosów, zapewniając nieskazitelny kolor blond jednocześnie głęboko odżywiając je. Głównymi składnikami maski są:

1) Kwas hialuronowy: Ten niezwykle skoncentrowany kwas wzmacnia włosy i zapobiega ich przyszłym złamaniom. Kwas hialuronowy wypełnia i leczy uszkodzone włókna od wewnątrz, wygładzając i głęboko odżywiając włókno włosa oraz przywracając elastyczność i wytrzymałość.

2) Szarotka: Olejek z kwiatu szarotki alpejskiej nawilża i chroni włosy przed codziennymi uszkodzeniami, dzięki znajdującym się w nim antyoksydantom. Jego silne właściwości nadają miękkości i koją wrażliwe włosy po zabiegach rozjaśniania.

Ostatnie szlify. W tym celu Iwona użyła żelu Liss control. Wygładzający, lekki krem, który wygładza niesforne lub puszące się włosy. Dodatkowo zapewnia 24-godzinną ochronę przed wilgocią. Produkt ten służy do podkreślania loków i fal lub do wygładzania włosów podczas suszenia. Jest to jeden z naszych ulubionych produktów do stylizacji włosów również jest dostępny u nas w salonie a także w sklepie internetowym. Wystarczą jedynie dwie krople wielkości orzecha, aby nada włosom gładkości.