Aktualności

Błyskawiczny efekt tafli wody na włosach

Rytuał K Water

Błyskawiczny efekt tafli wody na włosach

Pierwszy Rytuał Lamellar odnawiający mikrouszkodzenia na powierzchni włosów, po którym zyskują intensywny blask, stają się lekkie i miękkie. Co zrobić, aby włosy były błyszczące?

Po wizycie w Salonie liczysz, że Twoje włosy będą dosłownie błyszczeć. Ale co w sytuacji, jeśli nie masz czasu na długotrwałe zabiegi pielęgnacyjne? Teraz możesz uzyskać efekt zniewalającego połysku. K Water to usługa, która dzięki technologii Lamellar daje błyskawiczny efekt lśniących, miękkich i lekkich włosów – bez obciążenia.

Po wizycie w Salonie możesz liczyć na to, że Twoje włosy będą dosłownie błyszczeć. Ale co w sytuacji, jeśli nie masz czasu na długotrwałe zabiegi pielęgnacyjne? Co na błyszczące włosy? Teraz możesz uzyskać efekt zniewalającego połysku. K Water to usługa, która dzięki technologii Lamellar daje błyskawiczny efekt lśniących, miękkich i lekkich włosów – bez ich obciążenia.

 

 

Wizyta w Salonie zawsze oznacza zmianę – po spotkaniu z Fryzjerem poczujesz się fantastycznie, nawet jeśli przed nim było po prostu OK. Twoje włosy wyglądają wspaniale i są miękkie w dotyku. Zdrowe, lśniące, po prostu zjawiskowe.

 

 

Sposób na błyszczące włosy? Nowość – K Water od Kérastase – to najłatwiejsza droga w osiągnięciu spektakularnych efektów bez poświęcania długich godzin na zabiegi pielęgnacyjne w Salonie.

 

Co zrobić, aby uzyskać wspaniale błyszczące włosy?

W przeciwieństwie do tradycyjnej maski do włosów, w której składniki aktywne emulgują się w kremowej konsystencji, molekuły zawarte w K Water rozpuszczają się w przezroczystej cieczy. To znakomity sposób na błyszczące włosy po farbowaniu. Formuła natychmiastowo działa na włókno włosa i łatwo się spłukuje, zapewniając lekkie wykończenie bez obciążenia. Fryzjer nakłada K Water po umyciu włosów Kąpielą i natychmiastowo spłukuje. Efektem są błyszczące włosy, które przechodzą transformację w ciągu zaledwie kilku sekund i prezentują się spektakularnie.

 

FORMUŁA

Przezroczysta ciecz to kombinacja ultralekkich molekuł – aminokwasów i protein. Składniki aktywne są natychmiastowo aktywowane przez wodę. Osiadają na powierzchni włókna włosa, tworząc równomierny film i sprawiając, że jego powierzchnia staje się gładka. Efektem są wspaniale błyszczące włosy.

 

EFEKTY

Już w ciągu kilku sekund po aplikacji technologia Lamellar zawarta w K Water widocznie zmienia wygląd włosów. Stają się one odporne na złamania, łatwiejsze w rozczesywaniu i stylizacji. Są niesamowicie miękkie w dotyku - jak tafla wody.

 

K Water: Jak to działa?

Brzmi jak magia, i istotnie – efekt jest wprost magiczny. Rytuał K Water, dzięki technologii Lamellar, jest przełomowy w zakresie pielęgnacji włosów od Kérastase. Działa błyskawicznie, sprawiając, że Twoja fryzura wygląda olśniewająco. Jak to się dzieje? Jak uzyskać gładkie lśniące włosy? Poznaj naukową stronę nowego produktu K Water.

W dziedzinie pielęgnacji włosów marka Kérastase stara się szukać nowych rozwiązań, by zaspokajać potrzeby współczesnych kobiet. Najnowsza technologia to rewolucja w zakresie pielęgnacji i znakomity sposób na gładkie włosy. Całkowicie nowa metoda odnowy powierzchni włókien włosów szybko pozwala uzyskać widoczne efekty.

Efekt K Water – gładkie i lśniące włosy

Tajemnica zniewalającego połysku i jedwabiście gładkie włosy

Lekki, przejrzysty płyn, jakim jest K Water, w rzeczywistości jest związkiem zupełnie bezwodnym. To połączenie glikolu, związków pielęgnujących i aminokwasów. Po zastosowaniu K Water woda obecna na powierzchni włosa natychmiast wywołuje działanie technologii Lamellar. Związki pielęgnujące układają się w subtelną strukturę blaszkową, która otula poszczególne włosy i w ten sposób wygładza nierówności na ich powierzchni. Włosy zyskują blask i nawilżenie, a jednocześnie fryzura dobrze się układa i nie sprawia wrażenia obciążonej.
Podczas Rytuału K Water zmienia się zewnętrzna struktura włosa, dzięki czemu fryzura jest bardziej podatna na układanie, co doskonale sprawdza się podczas suszenia i modelowania. Dzięku idealnej teksturze, włosy szybciej, łatwiej i lepiej poddają się działaniu ciepłego powietrza z suszarki, dzięki temu będziesz mogła liczyć na spektakularny efekt.