Blondy

Inoa Gold Fundamentals

Złoty kolor włosów

Tylko kolorysta może przemienić włosy w złoto! Pierwsza koloryzacja podstawowych odcieni złocistych, bez amoniaku i bez zapachu. Perfekcyjne pokrycie, złocisty blask. Zapewnia naturalny efekt o bardzo zauważalnych ciepłych refleksach i złotym odcieniu blond.
 
Bez amoniaku
POKRYCIE Pokrywa do 100% siwych włosów.
TRWAŁOŚĆ Trwały kolor. Długotrwały efekt trwałej koloryzacji.
ROZJAŚNIANIE Aż do 3 poziomów. Dla uzyskania złocistego odcienia blond.
CZAS TRZYMANIA 35 minut: w zależności od usługi zapewnianej przez profesjonalnego fryzjera. Czas wykonywania całej usługi może więc być różny.
 

 

Majiblond

 

Blond odcienie

Czyste, chłodne i promienne ciepłe odcienie blond. Włosy miękkie w dotyku. Dzięki ekspertyzie profesjonalnego fryzjera oraz dogłębnej diagnozie koloru możesz uzyskać perfekcyjny odcień blond.
POKRYCIE Nie pokrywa siwych włosów. Może jednak dobrze zamaskować do 30% rozproszonych i rzadko występujących siwych włosów.
TRWAŁOŚĆ Trwały kolor. Długotrwały kolor trwały dla uzyskania czystego, chłodnego lub promiennego ciepłego odcienia blond.
ROZJAŚNIANIE Aż do 4 1/2 poziomów. Optymalne działanie rozjaśniające dla uzyskania przejrzystego rozjaśniania o pięknym efekcie od nasady aż po końce.
CZAS TRZYMANIA50 minut: w zależności od usługi zapewnianej przez profesjonalnego fryzjera. Czas wykonywania całej usługi może więc być różny.

 

 

 

Majirel High Lift

 

Najchłodniejszy blond

Tylko kolorysta L’Oréal Professional może wykonać przejście z brązu do blondu, niezależnie od naturalnej podstawy. Zrobi to dzięki Majirel High Lift. Inspirowany najnowszymi trendami w koloryzacji, Majirel High Lift oferuje wachlarz odcieni blond od popielatych poprzez opalizujące aż po złociste.
POKRYCIE Nie pokrywa siwych włosów. Może jednak dobrze zamaskować do 30% rozproszonych siwych włosów.
TRWAŁOŚĆ Trwały kolor. Długotrwała koloryzacja trwałą dla uzyskania chłodnego efektu blond.
ROZJAŚNIANIE Aż do 4.5 poziomów rozjaśnienia. Najchłodniejszy odcień blond szyty na miarę nawet na włosach nie poddanych wcześniejszej koloryzacji.
CZAS TRZYMANIA50 minut: w zależności od usługi zapewnianej przez profesjonalnego fryzjera. Czas wykonywania całej usługi może więc być różny.
 

Balejaz Platinium Plus

Balejaż Do ciemnych włosów pasta rozjaśniająca

 
Pasta rozjaśniające do włosów grubych, naturalnych lub koloryzowanych. Uzyskasz piękny odcień blond, chroniąc jednocześnie włosy, dzięki koloryzacji bez amoniaku.
ROZJAŚNIANIE Aż do 7 poziomów. Dla uzyskania perfekcyjnego odcienia blond.
CZAS TRZYMANIA Od 5 do 10 minut: w zależności od usługi zapewnianej przez profesjonalnego fryzjera. Czas wykonywania całej usługi może więc być różny.
 

Balejaz Multi-Techniques 8

Wykorzystujący wiele technik puder rozjaśniający

 
Puder rozjaśniający stworzony do różnych technik rozjaśniania włosów. Wysoce skuteczna formuła do tworzenia balejażu techniką na wolnym powietrzu. Jego nieulotna konsystencja pozwala na uzyskanie optymalnego efektu koloru blond.
ROZJAŚNIANIE Aż do 8 poziomów. Dla uzyskania perfekcyjnego odcienia blond.
CZAS TRZYMANIA Do 50 minut: w zależności od usługi zapewnianej przez profesjonalnego fryzjera. Czas wykonywania całej usługi może więc być różny.
 

Balejaz Platinium Ammonia Free

Do jasnych włosów puder rozjaśniający

 
Pasta rozjaśniająca bez amoniaku do włosów cienkich, naturalnych lub koloryzowanych. Uzyskasz piękny odcień blond, chroniąc jednocześnie włosy, dzięki koloryzacji bez amoniaku.
ROZJAŚNIANIE Aż do 7 poziomów. Dla uzyskania perfekcyjnego odcienia blond.
CZAS TRZYMANIA Od 5 do 50 minut: w zależności od usługi zapewnianej przez profesjonalnego fryzjera. Czas wykonywania całej usługi może więc być różny
 

Balejaz Majimèches

Złoty efekt balejażu

 
Krem rozjaśniający bez amoniaku dla uzyskania złocistego efektu jasnych refleksów. Subtelne, złote i naturalne efekty tworzące indywidualne odcienie blond. Zachowują włosy miękkie i jedwabiste w dotyku.
ROZJAŚNIANIE Aż do 5 poziomów. Bardzo precyzyjne pasemka. Pozostawia włosy miękkie i jedwabiste.
CZAS TRZYMANIA Od 15 do 35 minut: w zależności od usługi zapewnianej przez profesjonalnego fryzjera. Czas wykonywania całej usługi może więc być różny.
 

Powrót

Masz pytania dotyczące koloryzacji włosów?

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz