Rytual Kerastase Chronologiste

Cofnij czas dzięki przeciwstarzeniowej pielęgnacji włosów

Rytuał pielęgnacyjny Chronologiste oferuje natychmiastową przemianę, przywracając skórę głowy i włosy do optymalnego stanu. Niezwykle silne, regenerujące składniki aktywne w naszej luksusowej kuracji do włosów w działają od skóry głowy po końcówki, aby leczyć wiele problemów związanych ze starzeniem się włosów. Po zabiegu w salonie 97% kobiet zgadza się, że ich włosy są bardziej miękkie i bardziej lśniące, 97% kobiet zgadza się również, że ich włosy mają większą teksturę, a 92% zgadza się, że ich włosy są bardziej błyszczące.

Zachowaj młodość.

Upływ czasu nie jest już problemem zarezerwowanym dla ludzi w średnim wieku. Badania Kerastase twierdzą, że 42% kobiet w wieku 25-34 martwi się skutkami upływu lat i ma to wpływ i ich wygląd.

 

Przygotowywana wyłącznie w salonach Kérastase, Rituel D'Exception Régénérant to najlepsza mikstura rewitalizująca młodość dla włosów i skóry głowy. Niezbędna Maseczka Rewitalizująca + Witalny Koncentrat Pereł = Rituel D'Exception Régénérant. Odwiedź nasz salon i skorzystaj z naprawdę przyjemnego zabiegu, który cofnie czas i przywróci włosom i skórze głowy pełen wyraz zdrowia i witalności.

 

Luksusowe doświadczenie w pielęgnacji włosów

 

Podaruj sobie pielęgnację włosów Kérastase i odkryj źródło młodości dla Twojej skóry głowy i pasm dzięki naszemu najbardziej luksusowemu doświadczeniu w salonie. Rytuał przeciwstarzeniowy Chronologiste odżywia skórę głowy, zwalczając suchą skórę i nadwrażliwość, jednocześnie rewitalizując matowe, łamliwe pasemka i wzmacniając delikatne włosy. Wszyscy prowadzimy coraz bardziej zapracowany tryb życia, więc pielęgnacja włosów Chronologiste to chwila luksusu, która zajmuje zaledwie 20 minut.

 

 

REGENERUJĄCY wyjątkowy rytuał Głównym produktem rytuału salonowego jest Ritual D'Exception Régénérant, połączenie Vital Concentrate Pearls, przypominającego drogocenny kawior, oraz Essential Revitalizing Masque, bogato lśniący krem. Oba składniki są mieszane i nakładane na włosy, aby odżywić, nawilżyć i ukoić skórę głowy i włosy.

 

 

CHRONOLOGISTE PRZED I PO ZABIEGU

Nasz salonowy rytuał rewitalizujący dla skóry głowy i włosów Chronologiste rozwiązuje 6 powszechnych problemów związanych z włosami i skórą głowy. Jeśli chodzi o skórę głowy, to suchość, wrażliwość i wiotkość, kuracja na suche włosy zapewnia 24-godzinne nawilżenie, a 87% kobiet przyznało, że ich skóra głowy jest zrewitalizowana przez 24 godziny po zabiegu. Matowe, łamliwe i drobne włókna włosów są nasycone sześciokrotnie większym połyskiem, 87% większym nawilżeniem i 72% większą średnicą włókien.

Chronologiste od dawna jest najlepszym rozwiązaniem do bezkonkurencyjnej odbudowy i regeneracji włosów. Teraz firma Kérastase połączyła zaawansowaną technologię i luksusową zmysłowość, tworząc unowocześniony system pielęgnacji włosów, który całkowicie rewitalizuje włosy od skóry głowy po końce, odpowiadając na wszystkie współczesne obawy związane ze starzeniem się włosów.

ULTRA MOCNE DZIAŁANIA REGENERUJĄCE

Te biomimetyczne perełki kawioru zawierają skoncentrowane składniki rewitalizujące, które dodają odżywczej, wypełniającej moc lśniącej kremowej konsystencji klasycznej maski do włosów Kérastase. Przygotowaną na miejscu przez stylistkę miksturę nakłada się na włosy za pomocą pędzla i pozostawia do wniknięcia na 5-10 minut.

Kolekcja Chronologiste zawiera ultra silne regenerujące składniki aktywne. Kwas hialuronowy intensywnie ujędrnia i nawilża, nawilżając skórę głowy i włosy oraz wypełniając włókna od wewnątrz. Witamina E chroni włosy przed czynnikami środowiskowymi, takimi jak promienie UV i zanieczyszczenia, jednocześnie poprawiając elastyczność skóry głowy i krążenie. Abyssine regeneruje witalność komórek, ożywia włosy, dodaje im sprężystości, rewitalizuje włókna włosów i naprawia uszkodzenia.

Trzy składniki Chronologiste: kwas hialuronowy, witamina E i abisyna działają wspólnie, aby włosy były widocznie, namacalnie miękkie, pulchne i lśniące – niesamowity efekt młodości, który odmładza skórę głowy, włosy i zmysły.

 

Twoja rutyna przeciwstarzeniowa włosów

Oprócz zwykłej luksusowej kombinacji kąpieli i maski dodaliśmy Pré Cleanse Régénérant, czarny żelowy wstępny szampon, który detoksykuje skórę głowy, tonizuje skórę i uwalnia ją od martwych komórek i zatkanych porów. Po kondycjonowaniu Thermique Régénérant to rewitalizujący krem do włosów bez spłukiwania, który poprawia strukturę i uszczelnia łuski włosa, jednocześnie chroniąc włosy przed dalszymi uszkodzeniami spowodowanymi stylizacją na gorąco.

Rewitalizujący, oczyszczający
przed-szampon

WĘGIEL + ABYSYN + KWAS HIALURONOWY + WITAMINA E
Pre-szampon oczyszczający
dla uzyskania równowagi skóry głowy. ZOBACZ TEN PRODUKT W NASZYM SKLEPIE

 

Szampon rewitalizujący

ABYSYNA + KWAS HIALURONOWY + WITAMINA E
Szampon rewitalizujący delikatnie usuwa
zanieczyszczenia ze skóry głowy i błonnika.

ZOBACZ TEN PRODUKT W NASZYM SKLEPIE

Rewitalizująca maska do włosów

ABYSYNA + KWAS HIALURONOWY + WITAMINA E
Rewitalizująca i odżywcza maska
do włosów zapewniająca trwałe nawilżenie i połysk. ZOBACZ TEN PRODUKT W NASZYM SKLEPIE

Rewitalizująca pielęgnacja po suszeniu na sucho 

ABYSYNA + KWAS HIALURONOWY + WITAMINA E
Uszlachetniający i wygładzający bez spłukiwania dla
zdrowej tekstury i ochrony.

ZOBACZ TEN PRODUKT W NASZYM SKLEPIE

Pachnący Olejek

Olejek zapachowy z wyjątkowym połączeniem szlachetnych nut
ze świata subtelnych zapachów.BACZ TEN PRODUKT W NASZYM SKLEPIE

Cena rytuału w salonie 220 zł 250 zł