Przedłużanie włosów

Jaka metoda?

         Przedłużamy włosy metodą z mikrolingami. Mikrolingi są to niewielkie aluminiowe obrączkmicrolingii dopasowane do naturalnego koloru włosów. Warto zaznaczyć, że mikroringi nie uszkadzają włosów, głównie za sprawą braku potrzeby wykorzystywania jakichkolwiek klejów, czy innej chemii.
         Przy odpowiedniej pielęgnacji przedłużonych włosów za pomocą mikroringów, można się z nich cieszyć przez około 3 miesiące, lub bardziej precyzując – do czasu, gdy odrost nie będzie  przeszkadzał. Po tym czasie należy otworzyć mikroringi, podciągnąć je do góry i ponownie zacisnąć na kolejne 3 miesiące. Jest to duża oszczędność gdyż w ten sposób można odświeżyć fryzurę bez konieczności zakładania nowych włosów.

Jakich włosów używamy?
           Doczepiane przez nas  włosy są syntetyczne lub naturalne. Pasemka są proste, podatne na układanie i modelowanie. Posiadamy szeroką paletę  kolorów.

Paleta włosów naturalnych

                                                  

 

Paleta włosów syntetycznychJak pielęgnować doczepione włosy?

  • Włosy należy myć delikatnie pod prysznicem . Należy używać odżywki przeznaczonej do włosów suchych. Włosy można suszyć suszarką, prostować prostownicą Do spania włosy należy wiązać w warkocz Włosy należy szczotkować codziennie w tym celu należy stosować specjalną szczotkę. Nie wolno używać grzebienia. Można stosować pianki oraz lakiery.


Ile zużywa się pasemek?

            W przypadku usługi zagęszczenia włosów przybliżona ilość pasemek jest w granicy 60-80 szt. 100 - 140 szt pasemek zużyjemy w przypadku przedłużenia włosów.

Jaki jest koszt usługi?

Zagęszczanie włos syntetyczny 720 zł - 960 zł
Zagęszczanie włos naturalny 840 zł - 1120 zł
Przedłużanie włos syntetyczny 1200 zł - 1680 zł
Przedłużanie włos naturalny 1400 zł - 1960 zł


Powrót