Balejaz

Balejaż

Balejaż, ombre lub klasyczne pasemka: cokolwiek wybierzesz, produkty do rozjaśniania L'Oréal Professionnel zapewnią Ci najlepszy efekt.

Balejage, kontrast to gra kolorów i światła...

Jest to podkreślenie różnicy pomiędzy dwoma dominującymi kolorami, dzięki któremu twoja fryzura nabierze nowego blasku. Unikalny sposób farbowania włosów pozwoli nam wydobyć ich piękno, podkreślić kolor oczu lub ukryć mankamenty.

W odróżnieniu od pasemek niekiedy baleyage jest prawie niezauważalny, dopiero światło lub słońce uwydatniają wielobarwne refleksy.
Pasemka natomiast są wyraźne i dostrzegalne na pierwszy rzut oka: wielokolorowe lub np. wykonane na zasadzie kontrastu: jasne włosy, ciemniejsze pasemka.


Dzięki profesjonalnym środkom, takim jak Platinium Plus, Platinium bez amoniaku czy Majimeches, otrzymujemy efekt lśniących blond pasemek i zdrowych włosów. Innowacyjny produkt L'Oréal Platinium Plus to połączenie technologii Nuticeride i białego wosku pszczelego, przez co rozjaśniane włosy nie są niszczone, nie tracą elastyczności, a nabierają blasku.
Majimeches nie zawiera amoniaku, jest bezpieczny dla włosów. Pozwala na wykonanie koloryzacji w 15 minut, dając pojaśnienie w odcieniach złota.


Do jasnych włosów puder rozjaśniający

Pasta rozjaśniająca bez amoniaku do włosów cienkich, naturalnych lub koloryzowanych. Uzyskasz piękny odcień blond, chroniąc jednocześnie włosy, dzięki koloryzacji bez amoniaku.

ROZJAŚNIANIE  
Aż do 7 poziomów. Dla uzyskania perfekcyjnego odcienia blond.
CZAS TRZYMANIA
Od 5 do 50 minut: w zależności od usługi zapewnianej przez profesjonalnego fryzjera. Czas wykonywania całej usługi może więc być różny

Złoty efekt balejażu

Krem rozjaśniający bez amoniaku dla uzyskania złocistego efektu jasnych refleksów. Subtelne, złote i naturalne efekty tworzące indywidualne odcienie blond. Zachowują włosy miękkie i jedwabiste w dotyku.

ROZJAŚNIANIE  
Aż do 5 poziomów. Bardzo precyzyjne pasemka. Pozostawia włosy miękkie i jedwabiste.
CZAS TRZYMANIA
Od 15 do 35 minut: w zależności od usługi zapewnianej przez profesjonalnego fryzjera. Czas wykonywania całej usługi może więc być różny.

Wykorzystujący wiele technik puder rozjaśniający

Puder rozjaśniający stworzony do różnych technik rozjaśniania włosów. Wysoce skuteczna formuła do tworzenia balejażu techniką na wolnym powietrzu. Jego nieulotna konsystencja pozwala na uzyskanie optymalnego efektu koloru blond.

ROZJAŚNIANIE  
Aż do 8 poziomów. Dla uzyskania perfekcyjnego odcienia blond.
CZAS TRZYMANIA
Do 50 minut: w zależności od usługi zapewnianej przez profesjonalnego fryzjera. Czas wykonywania całej usługi może więc być różny.

 

Do ciemnych włosów pasta rozjaśniająca

Pasta rozjaśniające do włosów grubych, naturalnych lub koloryzowanych. Uzyskasz piękny odcień blond, chroniąc jednocześnie włosy, dzięki koloryzacji bez amoniaku.

ROZJAŚNIANIE  
Aż do 7 poziomów. Dla uzyskania perfekcyjnego odcienia blond.
CZAS TRZYMANIA
Od 5 do 10 minut: w zależności od usługi zapewnianej przez profesjonalnego fryzjera. Czas wykonywania całej usługi może więc być różny.

Powrót

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz