Kerastase Specifique Zapobieganie Wypadaniu Włosów

 

Kerastase KĄPIEL PRÉVENTION Kąpiel Prévention - kąpiel normalizująca. Dedykowana do codziennego użytku. Stanowi doskonałe uzupełnienie pielęgnacji wypadających włosów. Kremowa formuła Kąpieli Prévention sprzyja łatwemu rozprowadzeniu produktu na całej długości włosów. Kąpiel ma delikatny i przyjemny zapach, który sprawia, że moment mycia włosów jest przyjemnym rytuałem. To połączenie skutecznych składników aktywnych, ładnego zapachu i kremowej konsystencji. Kąpiel Prévention ułatwia pielęgnację włosów i skóry głowy. Polecany jest szczególnie dla osób z normalną skórą głowy, którym włosy nadmiernie wypadają. Kąpiel Prevention łagodnie myje skórę głowy i skutecznie oczyszcza ją z sebum i zanieczyszczeń, jakie gromadzą się na jej powierzchni. Dodatkowo niweluje wszelkie podrażnienia i zachowuje równowagę skóry. Skuteczność kąpieli do włosów bazuje na składnikach aktywnych: System Pro Actif, który jest połączeniem składnika o działaniu przeciwłupieżowym oraz łagodzącym; pirokton olaminy, który działa przeciwzapalnie oraz sprzyja przywróceniu skórze prawidłowej mikroflory; kwas salicylowy, który skutecznie oczyszcza skórę głowy, eliminując z jej powierzchni nadmiar sebum i zanieczyszczenia. Takie połączenie składników, a także brak silikonów i dermatologiczne przebadanie skutecznie normalizuje skórę głowy. Dodatkowo dogłębnie ją odżywia, przywracając jej równowagę lipidową, co wpływa na wzmocnienie i odżywienie włosów.

Pojemność 250 ml


Kerastase SPRAY STIMULISTE Spray Stimuliste - pielęgnacja do włosów bez spłukiwania dla włosów normalnych z tendencją do wypadania. Spray przeciwdziałający wypadaniu włosów do codziennego stosowania. Formuła produktu Stimuliste w sprayu sprzyja łatwemu i szybkiemu rozprowadzeniu zarówno u nasady jak i na całej długości włosów. Konsystencja produktu jest bardzo lekka i nie obciąża włosów. Przyjemnych wrażeń podczas stosowania odżywki przeciw wypadaniu włosów dodatkowo dostarcza jej delikatny zapach. Połączenie lekkiej formuły, prostej aplikacji oraz ładnego zapachu sprawia, że codzienne dbanie o włosy staje się przyjemnym rytuałem. Pielęgnacja do włosów Spray Stimuliste ułatwia codzienne dbanie o włosy normalne z tendencją do wypadania. Produkt w sprayu utrzymuje odpowiednią gęstość włosów posiadających skłonności do utraty grubości i objętości. Odżywka przeciw wypadaniu włosów pomaga również stymulować wzrost włókna włosowego. Skuteczność produktu zapewniają 4 podstawowe składniki aktywne: ARGININA - przynosząca widoczny efekt pogrubienia włosów, AMINEXIL 15000 PPM - posiadający skuteczne właściwości wzmacniające korzeń włosa i pozwalający na mocne utwierdzenie go w skórze głowy, GL - głęboko odżywiający włosy i stanowiący źródło energii dla wzrostu nowych włosów, WITAMINA PP - posiadająca właściwości poprawiające mikrokrążenie. Połączenie unikalnych składników aktywnych sprawia, że odżywka przeciw wypadaniu włosów SPRAY STIMULISTE doskonale spełnia wszystkie potrzeby osłabionych i wypadających włosów. W rezultacie skóra głowy jest odpowiednio odżywiona, zaś włosy wzmocnione i pobudzone do wzrostu bez efektu nadmiernego obciążenia.

Pojemność 125 ml


Kerastase AKTYWATOR AMINEXIL GL Ampułki Aminexil GL to skuteczna kuracja, która przeciwdziała okresowemu lub stałemu wypadaniu włosów. Proces wypadania włosów zostaje zahamowany, włosy stają się gęstsze i bardziej witalne, a skóra głowy ukojona. Formuła kuracji na wypadanie włosów Aminexil GL Kérastase ułatwia rozprowadzenie produktu na skórze głowy. Zaraz po jego nałożeniu można przejść do tradycyjnej stylizacji włosów, bez konieczności spłukiwania produktu. Ampułki Aminexil GL Kérastase są dedykowane osobom z problemem wypadających włosów. Kuracja przeciw wypadaniu włosów skutecznie regeneruje włosy, zapobiega ich wypadaniu oraz wzmacnia je. Efekty kuracji są widoczne już po 6 tygodniach, co udowodniono klinicznie. Ampułka Aminexil GL ułatwia stylizację, ponieważ zapobiega łamaniu się włosów, podczas ich układania. Dodatkowo sprawia, że włosy są grubsze, silniejsze, bardziej jedwabiste w dotyku oraz mają większą objętość, połysk i elastyczność. Skuteczność kuracji przeciw wypadaniu włosów Aminexil GL Kérastase wynika z obecności cennych składników aktywnych: Aminexil 15 000 PPM, który odpowiada za wzmocnienie korzenia włosa, co z kolei sprzyja jego utwierdzeniu w skórze głowy; kompleks AOX, który walczy z wolnymi rodnikami; ramnoza, która stymuluje biologiczną aktywność fibroblastów skóry głowy, a w ten sposób usprawnia procesy zachodzące w jej strukturach.

Pojemność 42*6 ml


Powrót