Aktualności

Kerastase Cristalliste

Kerastase Cristalliste to wyjątkowa linia do pielęgnacji włosów przeznaczona dla wszystkich tych, którym marzy się wyjątkowy blask i maksymalne odżywienie. W XXI wieku, w dobie globalizacji, a zarazem wszechobecnych zanieczyszczeń, utrzymanie blasku włosów nie jest rzeczą prostą – wręcz przeciwnie. Seria Cristalliste stworzone została dla wszystkich tych, który pragną z powrotem przywrócić im świeżość, bez jednoczesnego obciążenia delikatnej struktury włosa.
Kosmetyki z linii Cristalliste zostały zindywidualizowane pod kątem grubości włosa. Producent zadbał tutaj o każdy, nawet najmniejszy szczegół tworząc starannie dobrane specyfiki zarówno do włosów cienkich jak i grubych. Seria ta, oprócz tradycyjnych produktów dedykowanych do kąpieli, kryje w sobie niezwykle zmysłowe mleczko aloesowe, a także niezawodne maski rozświetlające – odpowiedzialne za nawilżenie włosów. Na uwagę zasługuje również serum stworzone na bazie innowacyjnej formuły, zawierające mikrocząsteczki światła. Te ostatnie sprawa, że włosy pokrywają się wyjątkowymi, świetlnymi refleksami.
Kerastase Cristalliste to wyjątkowa seria przeznaczona do włosów matowych i pozbawionych blasku. Regularne stosowanie prezentowanych specyfików pozwala je nie tylko rozświetlić, ale również nawilżyć. Całość składa się z wyjątkowych składników – polimerów Magnat-Like odpowiedzialnych za blask włosów, ceramidów, których głównym celem jest nawilżanie, a także aloesu, rośliny bogatej w szereg witamin, w tym A, C, E oraz z grupy B, a także mikroelementów, w tym wapnia, magnezu, cynku, selenu, potasu, chromu, miedzi, manganu oraz żelaza.


Zobacz te produkty w naszym sklepie