Aktualności

Chroń swoje włosy latem

Kerastase Soleil to wysokojakościowa linia kosmetyków ochronnych, dedykowanych do każdego rodzaju włosów. Prezentowane specyfiki skutecznie chronią delikatną strukturę włosa przed negatywnym działaniem promieni słonecznych.

Linia Kerastase Soleil kryje w sobie wyłącznie wyspecjalizowane kosmetyki o zaawansowanej formule ochronnej. Produkty te są niezastąpione przy codziennej pielęgnacji włosów, zwłaszcza w miesiącach letnich. Jak wiadomo, intensywne promienie słoneczne znacząco wysuszają strukturę włosa, sprawiając jednocześnie, że kolor traci blask. Tylko odpowiednie kosmetyki są w stanie zapewnić włosom ochronę, niezbędną do przetrwania tego trudnego dla nich okresu.

Gama Soleil to kompleksowy program pielęgnacyjny, którego głównym celem jest ochrona włókna włosów przed negatywnym działaniem promieni słonecznych. Odpowiednio dobrane kosmetyki nie tylko nawilżają włosy, ale również nadają im gładkość i blask. Regularne stosowanie produktów od Kerastase sprawi, że nasze włosy będą maksymalnie zabezpieczone, niezależnie od temperatury panującej za oknem.

Unikalny rytuał Kerastase Soleil opiera się na trzech standardowych dla tej firmy krokach: ochronie, kąpieli oraz pielęgnacji. W ofercie znajdują się starannie wyselekcjonowane specyfiki przeznaczone do włosów normalnych, a także niezawodne produkty dedykowane włosom koloryzowanych, a także lekko i średnio uwrażliwionym.

Linia Soleil cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem i wysokim zaufaniem Klientów ponad 25 lat. Kosmetyki są idealne w miesiącach letnich, gdyż chronią włosy nie tylko przed promieniowaniem UV, ale również słoną i chlorowaną wodą.


 

KĄPIEL SOLEIL DO WŁOSÓW KOLORYZOWANYCH

Kąpiel Soleil pielęgnuje włosy koloryzowane po ekspozycji słonecznej.

Kąpiel odżywia włosy po wysuszającym działaniu promieni UV, słonej lub chlorowanej wodzie. Włosy stają się lśniące, miękkie w dotyku i lekkie. Blask koloru jest chroniony.

▪ Kationowa substancja odżywcza: otacza włókno włosa, aby nie chłonęło wody.
▪ Ceramidy: wzmacniają nabłonek i odtwarzają powłokę lipidową.
▪ Polimer teksturyzujący - ułatwia modelowanie.

 


MASKA SOLEIL

Maska pomaga w regeneracji włosa po ekspozycji na słońce, przeciwdziała foto-uszkodzeniom i nadaje włosom miękkość.

 


 

LEKKA MGIEŁKA OCHRONNA MICRO-VOILE PROTECTEUR

Mgiełka pielęgnująca wszystkie rodzaje włosów wystawionych na działanie słońca.

Mgiełka pomaga chronić włosy przed szkodliwym działaniem promieni UV. Włosy stają się miękkie, gładkie i jedwabiste. Połysk włosów zostaje naturalnie podkreślony.

 


CC CRÈME

Natychmiast nawilża włosy bez efektu obciążenia. Natychmiast odbudowuje i chroni włosy, które zostały uwrażliwione działaniem słońca.

Natychmiast nawilża włosy bez efektu obciążenia. Nadaje włsosm połysk i ułatwia rozczesywanie. Natycmiast odbudowuje i chroni włosy, które zostały uwrażliwione działaniem słońca.


Zobacz te produkty w naszym sklepie