Aktualności

Podaruj włosom solidną porcję odzywienia z Nutrifier!

 
 
 
 

Masz suche albo przesuszone włosy? Zobacz, co potrafi olejek kokosowy połączony z glicerolem i zapomnij o kłopocie. Odkryj nową gamę kosmetyków odżywiających Nutrifier od L'Oréal Professionnel.

Przesuszone włosy są pozbawione blasku, szorstkie w dotyku i kiepsko się układają. Jedno jest pewne - teraz możesz zapomnieć o problemie i cieszyć się odżywionymi, miękkimi i pełnymi blasku włosami dzięki kosmetykom z gamy Nutrifier.

W czym tkwi ich sekret?

Skuteczność działania gamy Nutrifier to formuła bez silikonów oraz połączenie dwóch składników: olejku kokosowego i glicerolu.

Olejek kokosowy

Dzięki kwasom tłuszczowym w swoim składzie, olej kokosowy działa na włosy nawilżająco i wygładzająco.

Glicerol

Działa odżywczo na suche włosy, nadaje im blask i doskonale wygładza końcówki. Dzięki niemu włosy są piękne, lśniące i wyglądają zdrowo.

Poznaj wszystkie produkty do zadań specjalnych z gamy Nutrifier:

Szampon Odżywczy szampon do włosów suchych lub przesuszonych, bez silikonów.

Odżywka Odżywka do włosów suchych lub przesuszonych o działaniu nawilżającym i odżywczym. Dzięki niej włosy są odżywione, wydają się bardziej miękkie, pełne blasku i łatwiej się rozczesują.

Maska Odżywcza maska do włosów suchych lub przesuszonych, bez silikonów. Włosy są odżywione, wydają się bardziej miękkie, pełne blasku i łatwiej się rozczesują.

Blowdry Cream Odżywczy krem termiczny do włosów suchych chroni przed temperaturą sięgającą nawet 230°C. Bez spłukiwania. Profesjonalna formuła z glicerolem i olejkiem kokosowym odżywia i chroni włókno włosa przed ciepłem. Sprawia, że włosy wydają się odporne, miękkie i pełne blasku.

DD balm Odżywczy balsam na końcówki do włosów suchych lub przesuszonych, bez spłukiwania. Lekka formuła z glicerolem i olejkiem kokosowym odżywia włosy. Końcówki są miękkie i pełne blasku.

 

Dodatkowo możesz skorzystać z nowej usługi pielęgnacyjnej w Salon Expert z wykorzystaniem Ampułki Nutrifier!

Ampułka Nutrifier to skoncentrowana formuła pielęgnacyjna o najwyższym stężeniu składników aktywnych - dostępna wyłącznie w salonach eksperckich.

Twój fryzjer wykonuje diagnozę włosów. Dzięki temu określa stan ich uwrażliwienia oraz elastyczność. Na podstawie diagnozy dobiera odpowiednią pielęgnację profesjonalną w salonie i do stosowania w domu.

Jeśli Twoje włosy są suche, tępe w dotyku i brakuje im blasku, to koniecznie zapytaj o Nutrifier od L'Oréal Professionnel. Zawartość glicerolu oraz oleju kokosowego w tej pielęgnacji sprawi, że Twoje włosy będą odżywione, a stylizacja dużo prostsza.

Zapisz

Zapisz


Zapisz

Zobacz te produkty w naszym sklepie

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz