Aktualności

Lakier i maska w prezencie na Święta

W dniach 14 - 17 marzec do każdej koloryzacji rozdajemy maskę Vitamino Color 75 ml oraz lakier Infinium 75 ml. Serdecznie zapraszamy agneess salon fryzjerski.

 

 

 

 

 

VITAMINO COLOR MASKA Maska przedłużająca trwałość koloru.

Przeznaczenie: Włosy koloryzowane.

Maska z serii Vitamino Color została stworzona z myślą o włosach koloryzowanych. W ciągu 1 minuty regeneruje i nadaje połysk włosom koloryzowanym. Włosy są odżywione.

Sposób użycia: Rozprowadzić równomiernie na umyte i osuszone włosy. Wmasować delikatnie i pozostawić na 1 minutę. Dokładnie spłukać.

Pojemność: 75 ml

 

 

Natychmiastowy rezultat bez efektu usztywnienia włosów, nie pozostawia śladu.

Utrwalenie : 3 Efekt

Niezawodne profesjonalne utrwalenie, must-have na backstage pokazów mody. Zupełnie nowa formuła dla tworzenia kreatywnego utrwalenia fryzur: od kontrolowanego nieładu, wymagających zwiększenia objętości i starannego ułożenia po utrwalenie fryzur tapirowanych. Wyjątkowo delikatny, suchy, niepozostawiający śladu i niepowodujący efektu usztywnienia włosów. Jego sekretem jest dyfuzor zapewniający wyjątkowe rozproszenie lakieru na profesjonalnym poziomie.

Efekt: Włosy stają się błyszczące bez efektu zmatowienia. Technologia: Natychmiastowy rezultat bez usztywniania włosów. Swobodny ruch. Bez pozostawiania śladów. Dobre utrwalenie: od elastycznego do supermocnego. Szybkość: wysycha natychmiast, nie zwilża włosów. Niewidoczny: niezauważalny na włosach, niepozostawiający widocznych śladów, włosy są naturalne w dotyku i miękkie. Połysk: błyszczące włosy bez efektu zmatowienia.

Sposób użycia: Spryskaj suche włosy z odległości ok. 35 cm. Dla podkreślenia wybranych pasm spryskaj je z mniejszej odległości. Aby dodać włosom ekstra objętości rozpyl lakier od nasady włosów.

Pojemność: 75 ml


Powrót