Aktualności

TRENDYEva Green, nowa międzynarodowa Ambasadorka L’Oréal Professionnel reprezentuje kluczowe lansowania,
takie jak Wet Domination Tecni.Art. Nawet zimą nosi fryzury na mokro!

TRENDY

MOKRA FRYZURA
Z WET DOMINATION

Jeśli jesteś fanką „wet look”, w tym sezonie koniecznie powinnaś się sięgnąć po dwa innowacyjne kosmetyki L’Oréal Professionnel z gamy Wet Domination Tecni.Art: żel i lakier. Ich fanką jest ambasadorka marki, Eva Green.

Fryzury Wet Look to nie tylko „surferskie” fale jak po wyjściu z morza lub basenu. Mogą to też być włosy gładko zaczesane do tyłu, połyskujące, mokre koki czy łączące dwa efekty stylizacji - mokre włosy u nasady i teksturyzowane na długości. 
Formuły kosmetyków Wet Domination opracowano w taki sposób, aby przetrwały w ekstremalnych warunkach za kulisami oraz nie poddały się działaniu temperatury. Wszystko za sprawą czynników zwiększających blask i polimerów utrwalających. Formuła nie jest tłusta i nie powoduje sztywnego efektu - idealnie nadaje się do nakładania warstwami. 
Wet Domination zapewnia wyrafinowany efekt wet look w kilka sekund!

wet look, mokra fryzura, Eva Green, L'Oreal Professionnel produkty, fryzury na lato

W gamie znajdują się dwa produkty:

Extreme Splash 
Żel do stworzenia mokrej fryzury o elastycznym utrwaleniu

Zapewnia niezwykle gładki, ale plastyczny efekt, który utrzymuje się nawet w ekstremalnych warunkach. Jego rewolucyjna niezniszczalna technologia zawiera mieszankę mocno utrwalających, teksturyzujących polimerów i gliceryny. Może być stosowany na suche lub wilgotne włosy o dowolnej długości. Jest idealny do stworzenia wzbudzającego zazdrość efektu fryzury jak po basenie czy nawet bardzo przygładzonego mokrego efektu. 


Profesjonalna wskazówka: aby stworzyć fryzurę mokrych włosów zaczesanych na bok zrób przedziałek na boku, a następnie zaczesz włosy w drugą stronę. Nanieś żel grzebieniem od nasady aż do półdługości włosów. Nie nakładaj produktu na końce dla stworzenia efektu podwójnej tekstury.
Shower Shine 
Lakier w sprayu tworzący silny połysk dla długotrwałego efektu blasku

Technologia sprayu zawiera polimery stylizujące oraz podkreślające blask silikony dla bardzo delikatnej aplikacji i lekkiego efektu końcowego. Produkt niezbędny do stworzenia gładkiego kucyka bez tłustego efektu czy też rozczochranej i falującej mokrej fryzury.

Profesjonalna wskazówka: do wykonania kucyka wet look należy związać włosy w kucyk, a następnie pasmo włosów owinąć wokół gumki, by ją zakryć. Nanieś Shower Shine na suche włosy od nasady aż po półdługości.
 

wet look, mokra fryzura, Eva Green, L'Oreal Professionnel produkty, fryzury na lato

Zobacz te produkty w naszym sklepie