Aktualności

SERIOXYL

W DOMU I W SALONIE

SERIOXYL - PRZECIWKO
PRZERZEDZANIU SIĘ WŁOSÓW

Serioxyl to nowa kompletna gama produktów do włosów cienkich i pozbawionych gęstości, której działanie uzupełnia profesjonalna usługa L’Oréal Professionnel „Gęstsze włosy”.

Serioxyl, kosmetyki L'Oreal Professionnel, kosmetyki do cienkich włosów, kosmetyki do przerzedzonych włosów, serum Serioxyl

Jak działa Serioxyl?

Gama ta jest efektem wieloletnich badań w dziedzinie biologii włosów i skóry głowy, prowadzonych przez naukowców L’Oréal. Działa ona na główne 4 oznaki cienkich włosów: 

  • zwiększa gęstość włosów (zaawansowane technologicznie składniki Stemoxydine i Neohesperidin),
  • zapobiega ich łamliwości (Glucoboost i Incell),
  • zwiększa ich objętość i grubość (cząsteczka Intra-Cylane), 
  • dodaje objętości podczas stylizacji (dzięki polimerowi stylizującemu, który działa już od nasady włosów).

Usługa w salonie 

To pierwszy krok programu dla cienkich, pozbawionych gęstości włosów. Usługa „Gęstsze włosy” zaczyna się konsultacją przeprowadzaną wyłącznie przez fryzjerów ekspertów L’Oréal Professionnel. Jak to wygląda? Najpierw fryzjer związuje włosy w kucyk i ocenia je wizualnie oraz przez dotyk pod względem grubości i kondycji na długości i końcach. Następnie sprawdza ich gęstość przy przedziałku i u nasady poprzez przeczesanie palcami. Kolejnym krokiem jest umycie włosów specjalną pielęgnacją oczyszczającą skórę głowy na bazie kwasu glikolowego (dostępną wyłącznie jako usługa w salonach) - w połączeniu z zastosowaniem urządzenia masującego. Potem fryzjer przeprowadza 3-stopniowy program wzmacniający włosy (do włosów normalnych lub koloryzowanych) oraz na sam koniec nakłada odpowiednie serum dające natychmiastowy efekt ich zagęszczenia.  

Serioxyl, kosmetyki L'Oreal Professionnel, kosmetyki do cienkich włosów, kosmetyki do przerzedzonych włosów, serum Serioxyl Serioxyl, kosmetyki L'Oreal Professionnel, kosmetyki do cienkich włosów, kosmetyki do przerzedzonych włosów, serum Serioxyl 

 

3-stopniowy program w domu  

Aby zoptymalizować efekt zagęszczenia i wzmocnienia włosów, fryzjerzy eksperci zalecają kontynuację programu w domu. Do wyboru są dwa warianty: do włosów naturalnych (zestaw 1) i koloryzowanych (zestaw 2). Program składa się z 3 kroków:

  1. Szampon oczyszczający - zapewnia uczucie świeżości, oczyszcza włosy i skórę głowy,
  2. Odżywka wzmacniająca - odżywia je od cebulek po same końce, dzięki czemu wyglądają na grubsze i gęstsze,
  3. Pielęgnacja zagęszczająca o konsystencji pianki - natychmiast unosi włosy u nasady i nadaje im widocznie zwiększoną gęstość (to zasługa aktywnych składników Incell i Glucoboost); pianka zawiera olejki eteryczne mięty i mentolu, dzięki czemu jej aplikacja ma działanie orzeźwiające i pobudzające.  

Jeśli chcesz mieć gęstsze włosy, dodatkowo wieczorem stosuj serum „Gęstsze włosy”, a jeśli grubsze - to na zwilżone włosy dodatkowo zastosuj serum „Grubsze włosy”. Możesz też połączyć stosowanie dwóch rodzajów serum - dla gęstszych i grubszych włosów!

Serioxyl, kosmetyki L'Oreal Professionnel, kosmetyki do cienkich włosów, kosmetyki do przerzedzonych włosów, serum Serioxyl 
3-stopniowy program do włosów normalnych

Serioxyl, kosmetyki L'Oreal Professionnel, kosmetyki do cienkich włosów, kosmetyki do przerzedzonych włosów, serum Serioxyl
3-stopniowy program do włosów koloryzowanych

2 serum na 2 ukierunkowane działania 

Podstawą całej pielęgnacji są dwa produkty typu serum o ukierunkowanym działaniu i optymalnym stężeniu składników aktywnych.

Serioxyl, kosmetyki L'Oreal Professionnel, kosmetyki do cienkich włosów, kosmetyki do przerzedzonych włosów, serum Serioxyl

Serum „Grubsze włosy”

To serum przeznaczone jest z kolei do stosowania na długości i końce włosów - efektem jest ich natychmiastowe pogrubienie. Produkt ten należy stosować rano, na osuszone ręcznikiem włosy. Swoją skuteczność zawdzięcza on połączeniu dwóch cząsteczek: Intra-Cylane wnika we włókna włosa, tworząc trójwymiarową sieć, co dla włosów oznacza siłę, wigor i wytrzymałość, oraz Incell - składnik biomimetyczny, stworzony na wzór cementu międzykomórkowego oraz naturalnych ceramidów włosów. Zwiększa on nawilżenie i wytrzymałość włosów. Ponadto Pro-Keratine nadaje włosom większą spójność. Efektem jest zauważalnie większa gęstość włosów - od razu po nałożeniu serum!   

Serum „Gęstsze włosy”

Przeznaczone jest do stosowania na skórę głowy, daje długotrwały efekt. Serum zawiera maksymalne 5% stężenie aktywnej cząsteczki Stemoxydine, która aktywuje cebulki włosa, a jej działanie wzmocnione jest przez Neohesperydynę - flawonoid znany z właściwości antyoksydacyjnych i chroniących skórę głowy. Fryzjerzy eksperci L’Oréal Professionnel zalecają stosować to serum jako kurację bezpośrednio na skórę głowy codziennie wieczorem przez trzy miesiące. Aplikacji towarzyszy przyjemny efekt orzeźwienia. Efekt: plus 1700 włosów!

Zobacz te produkty w naszym sklepie

logo L'Oreal Professionnel