Aktualności

JAK POZBYĆ SIĘ ROZDWOJONYCH KOŃCÓWEK

JAK POZBYĆ SIĘ ROZDWOJONYCH KOŃCÓWEK

DZIĘKI KÉRASTASE NIE MUSISZ JUŻ OBCINAĆ ROZDWOJONYCH KOŃCÓWEK

Kobiety często słyszą, że rozdwojone końcówki, które pojawiają się w wyniku zbyt częstego stosowania prostownicy i ciągłych zmian koloru, należy obciąć. 

Stosowanie prostownicy i częste zmiany koloru włosów to jedne z głównych przyczyn rozdwajania się końcówek czy pojawienia się suchości włosów. Jednak stosowanie odpowiedniej pielęgnacji to najlepsze rozwiązanie, by nie ograniczać swojej wrodzonej kreatywności przy tworzeniu fryzur.  Nawet jeśli masz naturalnie suche włosy, stosowanie się do 4 poniższych wskazówek pozwoli ci odbudować rozdwojone końcówki oraz przywrócić matowym i pozbawionym koloru włosom miękkość, wypełnienie i intensywny odcień.

 

01.
Sięgaj po produkty do pielęgnacji włosów, które wzmacniają ceramidy, keratynę włosów oraz KAPy. Dzięki temu włókno włosa pozostanie nienaruszone, końcówki nie bę

dą się rozdwajały, a pasma włosów będą swobodnie opadać. Należy pamiętać o stosowaniu maski raz w tygodniu na wszystkie rodzaje włosów suchych i uszkodzonych.

 

02.
Kondycję włosów warunkuje to, co jesz. Dlatego warto dodawać do diety składniki odżywcze o wysokiej zawartości magnezu, czyli np. migdały. Pozwoli to wzmocnić włosy i us

zkodzone końcówki, a także zwiększyć porost włosów, wzmocnić paznokcie i nawilżyć skórę. Płyną z tego same korzyści!

 

03.
Jako kurację na rozdwojone końcówki zastosuj gorący ręcznik, aby uwolnić składniki aktywne zawarte

 

w pielęgnacji oraz nawilżyć włosy. Myj włosy kąpielą jak zazwyczaj. Spłucz ciepłą wodą, rozczesz grzebieniem o szeroko rozstawionych zębach i pokryj każde pasmo dogłębnie działającą odżywką lub serum do włosów, zwracając szczeg

ólną uwagę na uszkodzone końcówki. Namocz ręcznik w gorącej wodzie, wyciśnij nadmiar i otul nim włosy. Kiedy ręcznik stanie się zimny, ponownie zamocz go w gorącej wo

dzie, wyciśnij i otul nim włosy. Powtórz czynność tyle razy, ile to konieczne, aby w sumie trzymać ręcznik na głowie przez 30 minut.

04.
Zastosuj odżywkę przed umyciem włosów Kąpielą! Będzie to chronić uszkodzone włókno włosa przed wymyciem i zapobiegnie obciążeniu włosów.

KÉRASTASE POLECA: PODWÓJNE SERUM THÉRAPISTE

Działanie na rozdwojone końcówki, suche i uszkodzone włosy za pomocą luksusowego serum do włosów zapewnia nie tylko właściwości odbudowujące. Dzięki Dual Serum Thérapiste od Kérastase twoje włosy są chronione przed działaniem urządzeń stosowanych na ciepło, aż do temperatury 230°C.

Innowacyjne składniki zawarte w serum o podwójnej konsystencji równoważą brakujące mikrobiałka KAP, przywracając ich syntezę, a włókno włosa staje się natychmiast odbudowane, wzmocnione i wygładzone. Rozdwojone końcówki są scalane, a czas suszenia włosów zmniejsza się o połowę. 

Nanieś na mokre i osuszone ręcznikiem włosy. Wmasuj produkt w długości i końcówki przed suszeniem lub stosuj jako pielęgnację wykańczającą fryzurę na suche włosy.

 

 


LINIA RÉSISTANCE KÉRASTASE

Wypróbuj linię Thérapiste w swojej pielęgnacji włosów w domu. Skuś się na profesjonalny Rytuał Odrodzenia Włosów w salonie, dzięki któremu natychmiast odzyskasz włosy odrodzone i pełne blasku.

 

ODŻYWKA PRZED KĄPIELĄ THÉRAPISTE

Odżywka przeznaczona do włosów bardzo zniszczonych, poddanych zbyt wielu zabiegom. Napraw to co wydawało się niemożliwe do naprawienia.

 

Chroni włókno włosa i pomaga je odbudować. Sprawia, że włosy są miękkie i lekkie. Nie obciąża włosów.  Włosy są zrewitalizowane, lśniące i gładkie.


 

KĄPIEL THÉRAPISTE

Balsam - kąpiel o żelowej konsystencji, otulającej włókno włosa podczas kąpieli. Przeznaczona do włosów bardzo zniszczonych, poddanych wielu zabiegom.

 

Pielęgnacja przywracająca jakość włókna włosa. Pierwszy balsam-w-kąpieli o unikalnej żelowej konsystencji. Chroni włókno włosa i pomaga je odbudować. Sprawia, że włosy są zrewitalizowane, miękkie i lśniące.

 


 


MASKA THÉRAPISTE

Maska przeznaczona do włosów bardzo zniszczonych, poddanych zbyt wielu zabiegom, rekomendowana przede wszystkim do włosów grubych.

 

Włosy są odbudowane, wzmocnione i miękkie. Aby uzyskać pełniejszy efekt pielęgnacji, stosuj z innymi produktami Resistance Thérapiste.


SERUM THÉRAPISTE

Serum dwufazowe, przeznaczone do włosów  cienkich i grubych. Przeznaczone do włosów bardzo zniszczonych, poddanych zbyt wielu zabiegom.

 

Natychmiastowa pomoc dla zniszczonych końców. Spaja końcówki i pomaga je odbudować. Zmniejszona liczbą rozdwojonych końcówek*. Ochrona przed działaniem wysokiej temperatury urządzeń do stylizacji włosów.

 

*Test instrumentalny, po zastosowaniu kąpieli i serum Thérapiste