Dekoloryzacja

Szukasz zmiany ?

          Znudził Ci się ciemny kolor włosów? Chciałabyś wrócić do swojego naturalnego koloru, a może marzysz o lśniącym i zmysłowym kolorze blond? Spełnimy Twoje marzenia.

          W naszym salonie oferujemy dekoloryzację włosów. W trosce o bezpieczeństwo Twoich włosów i najwyższą jakość usług stosujemy do tego zabiegu tylko najlepsze produkty marki L’Oreal Professionnel.
W zależności od pożądanego stopnia rozjaśnienia nasi specjaliści dobiorą odpowiedni produkt – Efassor albo Platinium. Jeżeli chcesz łagodnie zmienić kolor włosów, fryzjerzy wykonają zabieg dekoloryzacji na bazie produktu Efassor, który umożliwia lekkie rozjaśnienie koloru o 2 do 3 tonów. Jeśli natomiast zależy Ci na zdecydowanej i intensywnej zmianie koloru, wtedy najodpowiedniejsze będzie zastosowanie rewolucyjnego systemu rozjaśniającego – Platinium.

           Platinium to pierwsza pasta dekoloryzująca, przełomowa, chroniona 5 patentami technologia pozwala zachować zdrowie i połysk włosów blond, a zawarty kompleks składników pielęgnacyjnych sprawia, że włosy są jedwabiście gładkie, miękkie w dotyku, rozświetlone i promienne.
Po dekoloryzacji polecamy zabieg regeneracji włosów, który pomoże je odbudować i odżywić .Powrót